Ana Sayfa Uncategorized 2 Ağustos 2020

Yeni Sezon İçin Falcao Söz Verdi


Yeni Sezon İçin Falcao Söz Verdi

Galatasaray'a gelişi büyük sansasyon olan Radamel Falcao, geçtiğimiz sezon oynadığı futbolla beklentileri karşılayamadı. Ünlü oyuncunun uzun süren sakatlıkları ve sadece 4 gol atabilmesi ise, yönetim ve taraftarda hayal kırıklığı yarattı milyoner. Galatasaray'a yıllık 5 milyon €'ya mal olan Falcao, toplam 11 gol attı. Böylece ünlü golcünün her golü, ortalama 5 milyon TL'ye karşılık geldi.

Radamel Falcao Gidecek mi?

Yeni sezon için transfer planlaması yapan Galatasaray'ın, Falcao'nun gerekli performansı gösteremediğinden dolayı, takımdan gönderileceği söylentileri yayılmaya başladı. Hatta, İnter Miami'nin ünlü futbolcu ile ilgilendiği ve transfer etmek istediği haberleri de basında çıkmaya başladı. Bunun üzerine 34 yaşındaki ünlü golcünün, teknik direktör fatih Terim ile özel bir görüşme yaptığı bildirildi. Falcao, Terim'le gerçekleştirdiği görüşmede, kendisinden bekleneni veremediğinin ve hayal kırıklığı yarattığının farkında olduğunu söyledi. Kolombiya'lı ünlü golcü, Terim'e bu güne hiç bir işi yarım bırakmadığını ve başarısızlığa alışık olmadığını belirterek, işini tamamlamak istediğini belirtti.

Falcao Kampa da Katılacağını Söyledi

Geçtiğimiz sezon hazırlık kampına katılmayan ünlü golcü, çok sık sakatlanmasını ve sakatlığının uzun sürmesini buna bağladığı öğrenildi. Falcao, bu sene yapoılacak olan hazırlık kampına mutlaka katılacağını ve yeni sezonda başarılı olabilmek için, elinden gelen her şeyi yapacağını söyledi. Bu nedenle de, ünlü futbolcunun bir sezon daha kalmak istediği öğrenildi. Falcao'nun hamile eşinin, dördüncü çocuğunu Türkiye'de doğuracağı da öğrenildi.