Ana Sayfa Uncategorized 18 Eylül 2020

Lazio efsanesi Vincenzo D’Amico’dan Vedat Muriqi yorumu: Şüphelerim var

Lazio efsanesi Vincenzo D’Amico’dan Vedat Muriqi yorumu: Şüphelerim var

 

Fenerbahçe’den ayrılarak İtalya’nın Lazio takımına transfer edilen Vedat Muriqi’e kulübün efsane isimlerinden Vincenzo D’Amico’dan eleştiri geldi. Kosovalı golcü için verilen paraya değeceğine inandığını dile getiren D’Amico, buna karşın saha içinde bazı şüpheleri bulunduğunu ifade etti.

Lazio’ya 20 milyon euroya transfer olarak İtalyan ekibinin taraftarları arasında da büyük beklenti yaratan Vedat Muriqi’i kulübün efsane isimlerinden Vincenzo D’Amico değerlendirdi.Eski bir hücum oyuncusu olan D’Amico, Vedat Muriqi transferinin Lazio’ya yararlı olabileceğini ancak Kosovalı yıldız hakkında şüpheyle yaklaştığı bazı durumların olduğunu ifade etti. Bahis Şikayet   

“PARASINA DEĞEBİLİR AMA ŞÜPHELERİM VAR”

Betsitem Şikayet     D’Amico’nun La Gazzetta dello Sport’a vermiş olduğu röportajdan Muriqi ile alakalı bölüm ise şöyle:”Lazio Muriqi ile taktiksel olarak yukarıya çıktı. Böyle bir satın alma beni ikna etti. Forvet hattı tamamlandığını düşünsem bile bence Caicedo’nun da kalması gerekmektedir””Teknik olarak sahada görmemiz gerekmektedir. Onun için harcanan paraya da değebileceğini düşünüyorum. Tek şüphem Muriqi bu seviyelere alışkın değil. Bu seviyelerde hiç oynamadı, 3 günde 1 maç oynayan takımlarda oynamadı.”