Ana Sayfa TEKNOLOJİ 5 Ocak 2020

Moto X3M Oyunu

Web siteleri üzerinden oynanan oyunlardan biri olan Moto X3M, farklı seriler halinde geliştirilmiştir. Uzun yıllardır özellikle çocukların en fazla tercih ettiği oyun serileri arasında yer alan Moto X3M, her zaman popüler oyunlar arasına girmeyi başarmıştır. Motor ile engellerin aşılmaya çalışıldığı oyunda dikkat ve hızlı düşünme oldukça önemlidir. Eğlenceli vakit geçirmek isteyen kişilerin oyun tercihleri arasında yer almaktadır. El beceresi de gerektiren oyun bağımlılık yapan online oyunlar arasında yer almaktadır. Kendini göstermek isteyen kişiler, bu oyun ile uzun süre vakit geçirmektedir.

Oyunu oynayıp kazanmak isteyen kişiler, zorlu parkurları heyecanla geçmeye çalışılmaktadır. Oyuna rahat bir şekilde giriş yapılabilmektedir. Web sitesinden oynanması ve sadece fare ile oynanabilmesi nedeniyle tercih edilmektedir. Oyunun tasarlanması ve grafik özellikleri kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Oyun içinde tercih edilebilecek farklı seçenekler bulunmaktadır. Oyun başlar başlamaz dikkatli olunması ve hayatta kalmak için seri olmanız gerekmektedir. Serinin her oyununda farklı parkurlar bulunmaktadır.

Moto X3M Oyunu Nasıl Oynanır?

Her ne kadar kolay bir oyun olarak görülse de bu oyunu oynamak için çeşitli becerilere sahip olunması gerekmektedir. Hızlı giden motor ve engellerin yanında hayatta kalmak oldukça zordur. Sürekli dikkatli olunması ve el göz koordinasyonunun iyi yapılması gereken oyunun zeka gelişimini de katkı sağladığı bilinmektedir. Oyunu oynamak isteyen kişiler nasıl oynanabileceğini merak etmektedir.

Fireboy and Watergirl oyununda olduğu gibi web sitesi üzerinden ve kolay bir şekilde oynanabilen oyunu oynamak için oyun içinde bulunan şimdi oyna sekmesine tıklanması gerekmektedir. Bu bölüme tıkladıktan sonra oyununuz hemen başlayacaktır. Oyun aşladıktan sonra güzel manzaralar eşliğinde engelleri aşmaya çalışacaksınız.

Moto X3M Oyunu Serileri

Uzun yıllardır oynanmakta olan Moto X3M oyunun farklı isimleri sahip serileri bulunmaktadır. Parking Panic ve Wasteland Warriors isimli oyunlarda olduğu gibi her serinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu oyunun serilerinin isimleri arasında kış, havuz partisi ve ürkütücü arazi gibi isimler bulunmaktadır. Bu serilerin zorluğu ve parkurların özellikleri farklılık göstermektedir. Özellikle Moto X3M Havuz Partisi oyunu çocuklar tarafından sık sık tercih edilmektedir.