Ana Sayfa TEKNOLOJİ 19 Aralık 2019

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin Faydaları

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, adından da anlaşıldığı gibi gıda ile ilgili faaliyetler gösteren firmaların çok daha başarılı ve kaliteli bir şekilde faaliyetlerini sürdürebilmesi için gerekli belgeleri ifade etmektedir. ISO standartlarından bir tanesi olan ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, gıda ile ilgili hizmetler sunan firmalar için oldukça önemlidir. Söz konusu belgeye sahip olan firmaların elde edebileceği çeşitli faydalar bulunmaktadır. Bu faydaları aşağıdaki gibi açıklamak mümkündür.

  • ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi standartları kapsamında firmalar hem ulusal hem de uluslararası alanda bir üstünlük sağlamaktadır. Bu durum firmaların rakiplerinden bir adım önde olmasına olanak sağlar.
  • ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile firmalardan kaynaklanan riskler çok daha etkin, dinamik ve hızlı bir şekilde kontrol edilmektedir.
  • ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, firmaların riskleri önceden tahmin edebilmesini ve bu konu ile ilgili önlem alabilmesini sağlamaktadır.
  • ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile firmaların yüksek maliyetleri düşürülebilmektedir.
  • ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, gıdaların israf edilmesini önlemektedir.

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi Nasıl Alınır?

ISO 22000 Belgesi olarak kısaltılabilen belge, çeşitli ara kuruluşlar yardımı ile alınmaktadır. Firmamızda söz konusu kuruluşlar arasında yer almaktadır. Eğer siz de ISO 22000 belgesine sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda personelimiz kurumunuzun gıda güvenliği standardına uygun olup olmadığını araştırır. Firmanızın söz konusu standartlara uygun olması durumunda ise ISO 22000 Belgesi İzmir almaya hak kazanırsınız. ISO 22000 belgesine oldukça kısa bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

ISO 22000 Gıda Güvenlik Yönetim Sistemi Belgesinde Aranan Kalite

Isobelgesifiyati.com, kurulduğu günden beri müşterilerine en kaliteli ve hızlı şekilde hizmetler sunmaktadır. Isobelgesifiyat.com’un müşterilerine sunduğu hizmetler arasında ISO 22000 Belgesi de yer almaktadır. Eğer siz de ISO 22000 belgesinin yukarıda bahsedilen faydalarından yararlanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İzmir’de faaliyet gösteren firmamız ile iletişime geçerek oldukça kolay bir şekilde ISO 22000 belgesine sahip olabilirsiniz.

Teom Kalite Danışmanlık ISO 22000 Belgesi İzmir’de hizmetlerimize devam etmektedir.