Ana Sayfa karma 16 Temmuz 2020

Zebra Perde Ve Stor’da Herkesin Tercihi Ucuz Perde Dünyası

İki katlı olan ve bir bölümü tül, diğer bölümü ise kumaş olan perde modelidir. Çok kişinin de tercih ettiği kullanışlı bir perdedir. İmalatı stor perdeden sonra başlayan Zebra perdeler stor perdeye oranla daha çok tercih edilmektedir. Görünüm olarak da şık ve modern bir hava veren Zebra perdeler şuan da birçok evin, işyerinin vs. dekorasyonunda kullanılıyor. Ayrı olarak salon gibi güneş ışığını çokça alan yerlerde kullanıldığında isteğe göre perde isteğe göre de tül amacı ile kullanıldığı için ikinci bir güneşlik kullanmaya da gerek kalmaz.

Gittikçe daha ön plana çıkarak ilgi gören bu modelin görünümü için bile satın alan kişiler mevcut. Hem kullanımı açısından hem de görünümü ile fazlaca rağbet görmektedir.

Kaliteli malzemeler ile yapıldığı için ısı yalıtımı sağlamaktadır. Temizlemesi de çok kolay olduğundan istediğiniz zaman temizleme işlemini yapabilirsiniz. Leke tutması da normal perdelere oranla daha azdır. Bunun için de mutfakta kullanımı oldukça yaygındır.

Geniş renk ve desen seçenekleri ile kullanıcılar kendi tercihleri doğrultusunda istedikleri modeli seçebilirler. Alacağınız pencerenin boyutuna göre istenilen ebatlarda üretilebilir.

Zebra Perde Nasıl Çalışır?

Perdenin bir bölümü tül diğer bölümünün ise kumaş olması nedeniyle tül kısmının üst üste gelmesiyle arka tarafından güneş ışığı alınması sağlanmaktadır. Zebra perde çift kat yukarı aşağı doğru çalıştırabilirsiniz. Yarı açık ve tamamı açık bir şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Zebra Perde Nasıl Yıkanır?

6 ayda bir ya da yılda birkaç defa kirlenmesine bağlı olarak yıkanabilmektedir. Perdelerin yıkanması için mekanizmaları ile beraber çıkarılması gerekir. Çıkarıldıktan sonra ise, yıkama işlemini tamamlayın ve tekrar aynı şekilde yerine takabilirsiniz.

Zebra perdelerin temizliği için, bu hizmeti veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrı olarak siz kendiniz de evde temizleme işlemini yapabilirsiniz. Evde kendiniz yıkarken, yumuşak başlı fırça ile perdenizi sabunlu su ile yıkamanız perdenin üzerindeki tozun da kolayca çıkmasını sağlar.

Perdeyi yerinden çıkarmadan temizlemek isterseniz de, leke çıkarıcı, Arap sabunu gibi deterjanlar yardımıyla yavaş yavaş silme işlemini yapabilirsiniz.

Zebra perdeler, özellikle de iş yerleri, salon, mutfak ve yatak odasında oldukça tercih edilir. Zebra perdede, alıcılar hem daha kullanışlı hem de daha şık ve modern göründüğü için tercih etmektedir. Farklı modelleri bulunan Zebra perdelerden, siz kendi zevkinize hitap eden modeli seçerek satın alabilirsiniz.

Kullanım süresi açısından da uzun süreli kullanıma uygun olduğu için daha çok ilgi görerek daha fazla tercih edilerek, isteğe göre de tamamen karanlık bir ortam sağlayacak olan perdeler de mevcuttur. Ayrıca kumaşın iki tarafı da apre kaplama ile sıvandığından dolayı sert ve plastik bir görünüm verir bu da alıcıların satın alması için önem verdikleri bir etkendir.

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir