Ana Sayfa karma 18 Ocak 2020

Yunus Mallı Kiralık Olarak Union Berlin’de

Union Berlin tarafından yapılan kiralama teklifinin kabul edilmesiyle birlikte, oyuncunun 2020 – 2021 sezonunun ikinci yarısından itibaren kiralandığı belirlendi. Oyuncu tarafından gösterilecek olan performansa bağlı olarak kariyerinin geri kalanının Almanya’da şekillenmesi bekleniyor. Umut vadeden oyuncular arasında gösterilen futbolcunun milli takımın yoğun ilgi gören oyuncuları arasında yer alması dikkat çekiyor. Türkiye’deki tüm takımlar ve oyuncuların detaylarına Elexusbet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Yunus Mallı Union Berlin’e Kiralandı

Yunus Mallı, Union Berlin ile takımı ve menajeri tarafından yapılan görüşmelerin ardından, gerekli transfer onayını almayı başardı. 20 puanı bulunan ve ligin 11. Sırasında yerini alan yeni kulübüyle ligde kalma ile Avrupa kupalarında yer ama mücadelesi verecek.

Takımında Forma Şansı Bulamıyor

Takımında bir türlü uzun vadeli şekilde formayı almayı başaramamış olmasının yanı sıra, gösterdiği performansın düzenli hale gelmemesi tepki topluyordu. Özellikle de forma şansı bulabileceği durumdaki, kendini çok daha kolay bir şekilde geliştirebileceği ekibe gitmesi için girişimlerde bulunuldu. Yunus Mallı’nın özel olarak belirlenen sözleşmesi gereğince, rahatlıkla yeni takımıyla gelecek sezondan itibaren anlaşma olanağı bulunuyor. Elexusbet giriş ile tüm bu merak ettiklerinizi hızlıca öğrenebilirsiniz.

Türkiye’den veya farklı ülkeden herhangi bir kulübün makul teklif sunması durumunda, Union Berlin ve Wolfsburg’un olumlu yanıt vereceği öne sürülüyor. Çok sayıda pozisyonda oynamayan bir oyuncu olmasına ek olarak, takımında sezon başından bu yana sürekli forma şansı bulamaması da özel olarak kulübü bünyesinde kiralanabilecek isimler arasında yer almasını sağlıyor.

Yunus’un Adı Galatasaray İle Geçiyordu

Bir dönem Galatasaray’ın transfer listesinde yer verilen oyuncular arasında Yunus’un adının geçmiş olması, bu transfer döneminde gelme ihtimalini arttırıyordu. Fatih Terim tarafından hücumda ve savunmada çok daha enerjik, efektif bir takım ortaya çıkarabilmek amacıyla pek çok oyuncuyla yolların ayrılacağı belirtilmişti. Bu süreçte Yunus’un da hem katkı sağlayabileceği düşünülüyor olması nedeniyle hem de Galatasaray ile uyumlu olabileceği öne sürülerek piyasası oluşmuştu. Geçen transfer döneminde kendisi için 4 milyon Euro’ya ulaşan teklifin yapıldığı fakat tarafların bir şekilde anlaşamamış olması nedeniyle transferin sonuca ulaşmadığı belirtilmişti. Yunus’un forma giyeceği yeni takımın belli olmasıyla birlikte, şimdilik sarı kırmızılılar ve diğer takımlar için Mallı ile ilgili gündem ortadan kalkmış oldu.

Türk futbol takımlarının en güncel verilerine hızlı bir şekilde Elexusbet yeni giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

https://skor.sozcu.com.tr/2020/01/17/yunus-malli-resmen-union-berlinde-1439709/

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir