Ana Sayfa karma 4 Ağustos 2021

Uygun Fiyatlı Telefon Tutucuları

Telefon tutucuları özellikle araç içerisinde oldukça kullanışlı ürünlerdir. Araç seyir halindeyken telefon görüşmesi yapmak zor ve tavsiye edilmeyen bir durum olduğundan oldukça gerekli bir aksesuardır. Eğer telefonla sık konuşan biriyseniz ve araçta telefonla konuşmak durumunda kalıyorsanız hemen TeknoŞehir’den ihtiyacınıza ve telefonunuza uygun telefon tutucuları modellerine göz atabilirsiniz.

TeknoŞehir Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ertaş, TeknoŞehir’e dair yapmış olduğu açıklamasında telefon tutucularına ayrı bir önem vererek detaylı bilgiler vermiştir. TeknoŞehir’de sunulmakta olan telefon tutucuları her çeşit ve modelde olduğunu vurgulayan Ertaş, bu modellerin şık tasarımlar ile dikkat çektiğini de ifade etmiştir. Buna ek olarak telefon tutucularının hangi modellerde olduğunu da konuşmasında açıklamıştır. Özellikle metal araç telefon tutucu modellerinin daha çok tercih edildiğini belirtmiştir. Güçlendirilmiş metal sistemi sayesinde ağır telefonlar, keskin virajlar ya da engebeli arazilerde dahi güvenle sabit şekilde durabilecektir. Ertaş, bu modelin sürüş esnasında mükemmel bir konfor ve güven sağladığını da belirterek diğer modeller hakkında bilgiler de eklemiştir.

Cep Telefonu Aksesuar

Cep telefonu aksesuarları oldukça farklı modellere ve özelliklere sahip bir alandır. Her markaya, her modele ait yüzlerce tasarım bulmak mümkündür. Cep telefonu aksesuar denince akla çeşit çeşit aksesuarlar gelebilir, bu oldukça normaldir. Bu aksesuarlar arasında cep telefonu tutucuları ayrı bir öneme sahiptir. Bu durumu Ertaş şu şekilde açıklamıştır. Ertaş’a göre cep telefonu tutucuları lüks ya da görsellik imgesi taşıyan bir ürün değil tamamen gerekli ve önemli bir üründür. Özellikle araçlar seyir halindeyken telefonla konuşmanın ne kadar tehlikeli olduğunu ifade eden Mehmet Ertaş, telefon tutucularının da bu noktada önemini belirtmiştir.

TeknoŞehir web sitesini https://www.teknosehir.com/ ziyaret ettiğinizde karşınıza çok farklı tasarımlarda ve özelliklerde telefon tutucuları çıkacaktır. Bu modeller hakkında kısa bilgilendirmeler de yapan Ertaş Wireless araç telefon tutucularından söz etmiştir. Bu modelin tabletler için de rahatlıkla kullanılabildiğini ifade eden Mehmet Ertaş özellikle film, video izleme ya da video – fotoğraf çekme gibi durumlarda telefon sabitlemesi yaptığından son derece kullanışlı olduğunu dile getirmiştir.

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir