Ana Sayfa karma 14 Mart 2019

Ücretsiz Apex Legends Mobile

Ücretsiz Apex Legends Mobile

 

Bir battle royal türünde çıkan bir oyun daha. Son dönemde bu türde çıkan oyunlar insanların oldukça beğenisini çekmiş durumda. Yeni bir oyun olan apex legends 60 oyuncunun üçerli takımlar halinde oynadığı bir oyun. Oyun ücretsiz olduğu için rağbet görmeye devam ediyor. Oyun içerisinde karaktere bir şeyler alınacağı zaman ücret verilmekte.

 

Oyun içerisine yerleştirilmiş ‘Legend’ adıyla sekiz karakter yer almakta. Karakterlerin farklı yetenekleri bulunmaktadır. Oyun içerisinde ücretlendirmeler bulunup daha üst düzey oynama imkanları elde edilebilmektedir. Battle royal türünde bir oyun olan Apex dünya üzerinde birçok kullanıcının ilgisini çekmiş bulunmaktadır.

 

Mobil Platformunda Ne Zaman Olacak?

 

İnsanlar tarafından oldukça büyük ilgi gören oyun apex legends mobile olarak da hizmet vereceği açıklandı. Oyunu geliştiren firma EA Games’ten yapılan açıklamada şu anda mobil platformuna da oyunu taşıyacaklarını belirtip aynı zamanda farklı platformlardan oyuncuları buluşturma fikirlerinin de olduğu belirten EA Games yöneticisi mobil için çalışmalar yapacaklarını belirtmiş durumda.

 

Apex Legens İçin Gerekli Sistemler

 

Hızlı bir çıkış yakalayan apex legends sistem gereksinimleri neler? Birçok insan bunu merak etmektedir. Öncelikle İntel Core i3-i5 işlemci ya da AMD Ryzen5- FX450 İşlemci, Nvıdıa GeForce 640-970 ya da AMD Radeon HD 7730-R9 290, 6 veya 8 GB bellek, 22 GB sabit disk alanı istemektedir. Oyunun istediği sistem gereksinimleri en düşük ve ideal olacak şekilde belirtilmiş durumdadır.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir