Ana Sayfa karma 6 Nisan 2020

Üçlü Pırlanta Yarımtur Yüzükler ile Daha Modern Bir Görünüm!

Pırlanta kadınlar için aşkı ifade eden, zarafetin sembolüdür. Bu semboller arasında en şık ve estetik tasarımlar ise yarım tur yüzük modelleridir. Yarım tur yüzük modelleri, modern görüntünün pırlanta ışıltısı ile arttığı dizaynlar arasındadır. Üçlü pırlanta yarım tur yüzükler sayesinde daha modern bir görüntüyü pırlanta sadeliği ve zarifliği ile birleştirmek için birbirinden estetik yüzük modelleri arasında seçim yapabilirsiniz.  Özellikle mücevher ve pırlantanın ışıltısını zarafetle birleştiren yarım tur yüzük modelleri, hem günlük yaşantıda hem de özel günlerde her zaman en şık siz olabilirsiniz. Özellikle yarım tur yüzük günümüzün en modern ve en sevilen tasarımları arasında yer almaktadır. Yarım tur yüzük tasarımları aynı zamanda en mutlu eden armağanlar arasında da yer almaktadır. Doğum günlerinde, yıl dönümlerinde, törenlerde ve anneler günü gibi özel günlerde yaygın şekilde tercih edilen hediyelerin başında gelmektedir. Özellikle, hem gündelik yaşantıya uygun olarak kullanılabilen hem de özel günlerde şık bir şekilde kullanılabilen yarım tur yüzük modelleri; alyans ve tektaş ile beraber de kullanılabilmesi açısından tercih edilir.  Amor Pırlanta olarak sizlere her zaman zarif, şık, modern ve ışıltılı yüzükler sunmak için yirmi yılı aşkın süredir sizler için aşkı pırlanta ile birleştiriyoruz…

Yarımtur Yüzük

Yarımtur pırlanta yüzük tasarımı olarak parmağınızın tam yarı çevresini saran pırlanta taşlarından dizayn edilmektedir. Bu sayede pırlanta ışıltısını yoğun bir şekilde yaşarken, konforlu kullanım avantajı da ortaya çıkar.  Özellikle pırlanta yarım tur yüzük modelleri hem gündelik yaşantıda hem de özel ve şık gecelerde de kullanılabilen, her ana ve her özel güne uygun olan yarımtur pırlanta modelleri göz alıcı tasarımlar ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle ışıltısı ile hiçbir kadının hayır diyemeyeceği mücevherlerin başında olan pırlanta yarım tur modelleri, alyans yerine tercih edilmektedir. Birbirinden şık ve göz alıcı yarım tur yüzük modelleri için en güvenilir, en uygun fiyatlı ve her zaman sertifikalı olan Amor Pırlanta olarak bizleri seçmenizden mutluluk duyarız.

Beş Taş Pırlanta

Beş taş pırlanta pırlantanın aşkını beş kat fazla yaşayabileceğiniz tasarımları ifade eder. Özellikle oval kesimli yüzükler ile en popüler ve şık kesimli yüzükleri, en şık şekilde taşıyabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde özellikle tüm yaştan kadınlar için  en çok tercih ettiği yüzük modelleri arasındadır. Beş taş pırlanta yüzük beş pırlantanın manevi anlamları ile beraber ışıltısı ve ihtişamı ile de çok beğenilmektedir.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir