Ana Sayfa karma 4 Ocak 2020

Topraklama Ölçümü Firması

Topraklama Ölçümü Firması

Firmamız günümüz teknolojisinin geldiği son noktadaki en yeni çözümleri projelerinize uygulamaya devam ediyoruz.Elektrik sistemleri konusunda çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Topraklama ölçümü konusunda gerekli prosedürleri yerine getiriyoruz. Topraklama ölçümü toprak direnci meger test cihazı üzerinden tamamlanır.Elektrik tesisat kontrolü kapsamında tüm topraklamaların kontrol edilmesi önemlidir. Topraklama direnç değeri adım ve dokunma gerilimi kavramları profesyoneller tarafından iyi bilinir. Cihazlarınızın kullanım sırasında zarar görmesini istemiyorsanız toprak direnç değerlerini ölçtürmeniz gerekir.

Firmamız proje uygulamalarında teknik eksiklikleri ortadan kaldırarak tamamen yüksek standartlarda sizlere destek vermeye devam ediyor. Mühendislik hesaplarına dayanan sistemlerimizle sizlerin yanında oluyoruz.Bu platform üzerinden müşterilerimize doğru teknik bilgi vererek, keşif, proje tasarımı ve uygulama konusunda tam destek veriyoruz. Özellikle alçak gerilim koruma ürünlerindeki uzmanlığımız bizleri bir adım öne çıkarıyor.

Paratoner VeYıldırımsavar

Paratoner sistemleri havadaki elektronların toprağa iletilmesini sağlayan cihazdır. İki bulutun çarpışması ya da elektron alışverişi sonucu ortaya çıkan şimşek tehdidinden korunmak için bu ürünlerden destek alınır. Firmamız yıldırım ve aşırı gerilimden korunma sistemlerinde birçok uluslararası firmanın ürünlerini sizler için sunabiliyor.Yıldırımdan sağlıklı bir şekilde korunmak için profesyonellerden destek alınması gerekir. Paratoner sistemi ciddi bir mühendislik çalışması ister. Topraklama ve eş potansiyel sistem entegrasyonu konusunda deneyim sahibiyiz. Firmamız uzman mühendis kadrosuyla beraber tesisiniz ve yaşam alanlarınız en doğru şekilde korumaları yapabiliyor.

Kompanzasyon İşlemi

Elektrik enerjisi sistemlerindeenerji dağıtımı sırasında bazı kayıplar ortaya çıkabilir. Bu kayıpları azaltıp maksimum derecede elektrik enerjisinden yararlanmak için mutlaka kompanzasyon işleminden destek alınması gerekir. Biz bu sistemler konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Yıldırımdan ve aşırı gerilimden korunma konusunda teknik eksiklikleri tamamen ortadan kaldırabiliyoruz.Gerekli standartlar ve mühendislik hesaplarına dayanarak sistemlerinizi kolayca kurabiliriz.

Müşterilerimize doğru teknik bilgiler vererek keşif, proje tasarımı ve uygulama alanında profesyonel çözümler sunarız. Özellikle alçak gerilim koruma ürünlerinde uzmanlığımızla tesislerinizi güvence altına alıyoruz.Firmamız uzman kadrosu ve teknolojik donanımıyla size idealsistemler kurabiliyor. Kuruluşumuzdan bu yana müşteri memnuniyetini en üst düzeyde korumayı başardık.İnternet adresimizdenhizmetlerimiz konusunda detayları bilgileri bulabilirsiniz.

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir