Ana Sayfa karma 23 Ağustos 2020

Sonsuza Dek Altın

Sonsuza Dek Altın

Altın bileklik modellerimiz ile uzun süre kaliteli mücevher kullanımları, markamız ürünleri ile sağlanmaktadır. Bileklik modellerimiz içerisinde günlük kullanıma ya da özel gün kullanımlarına uygun olarak tasarımlar bulunmaktadır.

Bileklik modelleri içerisinde fantezi model bileklikler, son yılın önemli trendleri arasında yer almakla birlikte özel günlerde rahata ürün kullanılmasını tercih edenler için tasarlanan ürünler arasında yer almaktadır.

Set modelleri içerisinde yer alan bileklikler ise taşlı bileklikler ve pırlanta bileklikler olarak tercih edilmektedir. Bu ürünlerin setten ayrı olarak alınarak farklı kolye ve küpe modelleri ile birlikte kullanılabilmektedir.

Son Yılın Trend Yüzük Modelleri

Son yıllarda en çok tercih edilen yüzükler minimalist yüzük tasarımları olarak bilinmektedir. Bu yüzükler özel günlerde kullanımın yanı sıra günlük kullanımlarda daha sık tercih edilmektedir.

Altın yüzük modelleri içerisinde trend olan bir diğer ürün modeli ise baget ürünler olarak bilinmektedir. Baget yüzüklerin kullanılması rahat ve şık olması nedeniyle son yıllardaki düğün ve nişanlarda daha fazla tercih edilmektedir.

Altın yüzük modellerinin yanı sıra pırlanta yüzükler de çok fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünlerde ise karat ölçülerine göre fiyat değişiklikleri olabilmektedir. Bu nedenle şubelerimizden ölçü alınarak satış yapılması önerilmektedir.

Fantezi Kolyelerle Tarzınızı Yansıtın

Fantezi ürün modellerimiz içerisinde kolyeler ya da bileklikler bulunmaktadır. Bu modeller çoğunlukla özel davetlerde kullanılmak üzere satın alınmaktadır. Bunun yanı sıra ağır ürünler olmamaları nedeniyle günlük kullanım için de uygun modeller olarak bilinmektedir.

Kolye modellerinin seçimleri ile ilgili olarak müşterilerimizin tarzını yansıtacak ürünler seçilmesi için tasarımcılarımız tarafından özgün tasarımlar yapılabilmektedir. Bu nedenle hem internet sitemiz üzerinden hem de şubelerimizden ürünlerimizi detaylı bir biçimde altın ve pırlanta ürünlrereimizi inceleyebilirsiniz.

Fantezi kolyelerin yanı sıra kolye modellerimiz içerisinde şık ya da spor ürünler de bulunmaktadır. Bu ürünlerin çeşitleri de farklı taşlardan oluşan ürünler olması nedeniyle geniş ücret seçenekleri ile hemen her bütçeye hitap etmektedir.

Altın kolye modellerimiz ile tarzınıza en uygun olan ürünü seçerek isterseniz özel günlerde isterseniz günlük olarak kullanım rahatlığınız bulunmaktadır.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir