Ana Sayfa karma 5 Nisan 2020

Şeyma Subaşı Fena Bozuldu

Şeyma Subaşı Fena Bozuldu

Gazeteci Cüneyt Özdemir, dijital medya olan Youtube’da son bir senedir aktif bir şekilde bulunuyor. Ülkemiz ve dünyanın da zor durumda olduğu yeni tip koronavirüs hastalığı olan Covid-19 için de yayınlar yapmaya başladı. Bu yayınlarda halkı bilgilendirebilmek amacıyla birçok ünlü isim ve doktorlarla röportaj yapıyor. Bu canlı yayınlar da çok fazla ilgi görüyor. Son zamanda yaptığı öyle bir röportaj var ki ülkemizde gündem oldu. Şeyma Subaşı ile röportaj yapan Cüneyt Özdemir, Şeyma Subaşı’yı fena bozdu.

Ben Dönerken Sen Gidiyordun

1xbit giriş   Cüneyt Özdemir, Youtube üzerinden koronavirüs ile ilgili röportajlar yapmaya devam ediyor ve bu röportajlar çok fazla ilgi görüyor. Yaptığı röportajlardan birini de Şeyma Subaşı ile yaptı. Ama bu röportajda öyle bir diyalog vardı ki insanlar röportajdan çok bu diyaloğu konuştu. Şeyma Subaşı Cüneyt Özdemir’i konuşması sırasında İbiza’ya davet etti ve Cüneyt Özdemir de bu davet üzerine ben dönerken sen gidiyordun gibi bir cümle kurdu. Cüneyt Özdemir, Şeyma Subaşı’ya ben İbiza’ya sen lise 2’ye giderken gittim dedi.

Röportaj Çok Konuşuldu

1xbet  Cüneyt Özdemir ile Şeyma Subaşı yaptığı röportajdan sonra çok konuşuldu. İnsanlar röportajın İbiza kısmını çokça paylaştı. Kimileri bu sözleri saygısızlık olarak görürken kimi de Subaşı’nın bu sözleri hak ettiğini söyledi.

Karşılıklı Tartışma Çıktı

betboo  Cüneyt Özdemir ile Şeyma Subaşı röportajdan sonra da İnstagram ve Twitter üzerinden tartışmaya devam ettiler.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir