Ana Sayfa karma 5 Nisan 2020

Selçuk Şahin’e Göre Fenerbahçe Galatasaray’ın Bozduğu Yenilmezlik Serisini Tekrar Yapabilir

 

Şu anda Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Bursaspor’da forma giyen tecrübeli oyuncu Selçuk Şahin, Fenerbahçe’nin Galatasaray’a karşı olan yenilmezlik serisinin bozulması ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bir dönem Fenerbahçe forması da giyen Selçuk Şahin, Galatasaray’ın Fenerbahçe’yi yenmesi ile ilgili olarak, “Ben Fenerbahçe forması giydiğim 12 yıl boyunca hiç yenilgi görmemiştim ama her şeyin bir sonu olduğu gibi bununda sonu gelecekti. Fakat Fenerbahçe aynı seriyi tekrar yakalayabilecek kuvvette bir takım.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

1xbet yeni adres Profesyonel futbol hayatına Silifkespor’da başlayan başarılı oyuncu sırası ile Hatayspor, İstanbulspor, Fenerbahçe, FC Wil, Gençlerbirliği, Göztepe takımlarında oynayan ve şimdi de TFF 1.Lig ekiplerinden Bursaspor formasını terleten Selçuk Şahin, Hürriyet gazetesinden İsmail Er’in sorduğu soruları cevapladı.

Gerçekleştirilen O Röportajdan Açıklamalar:

Galatasaray’ın 20 Yıl Gibi Uzun Bir Aradan Sonra Fenerbahçe’yi Kadıköy’de Yenmesi İle İlgili Neler Düşünüyorsun?

1xbet Her serinin bozulduğu gibi bu seride bir gün bozulacaktı elbette. Ben Fenerbahçe forması giydiğim 12 yıl boyunca Galatasaray’a karşı Kadıköy’de hiç yenilmemiştik. Fakat bu yenilgi ile her şey bitmiş değil çünkü Fenerbahçe tekrar uzun bir seri yakalayabilir.

Yaşın 39 Olmasına Rağmen Hala Çok Fitsin… Bunu Neye Bağlıyorsun?

1xbet mobil    Yaptığım işi çok sevdiğim için kendime olabildiğince iyi bakmaya çalışıyorum. Gayet düzgün bir aile yapısı ve iş konusunda oldukça disiplinli ve çok çalışarak hangi yaşta olursanız olun sürekli fit olursunuz.

 

 

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir