Ana Sayfa karma 21 Eylül 2020

SehriModa

Tamamen güvenilir bir e-ticaret sitesi olarak hayata geçen yepyeni bir proje; SehriModa. Şehrimoda, Türkiye’nin giyim ve perakende satış markası olarak henüz bu yıl kuruldu. Kuruluş gayesi tamamen güvenilir, online alışveriş sistemi olmak olan Şehri Moda ile şehir modasına kavuştu.

 

 

 

Alışveriş yaparken keyfi ve güvenliği sonuna kadar yaşamanız için elinden geleni ardına koymayan Sehrimoda.com’un, erkek giyim trendlerini yakından takip ediyor olması da oldukça büyük bir avantaj. Zira Türkiye’de erkek giyim söz konusu olduğunda, trendleri yakalamak oldukça zor. Peki, Şehrimoda aslında nedir?

 

 

 

Şehri Moda’dan Ülke Çapında Hizmet

 

 

E-Ticaret’te başa gelebilecek en kötü senaryo, kuşkusuz ki kalitesiz ürünler veya hiçbir şekilde doğru ürünün alıcıya iletilememesi. Günümüzde bu anlamda hizmet adı altında sahte faaliyetlerine devam eden pek çok firma söz konusu. Bunun farkında olan Şehrimoda, tüm müşterilerini güvence altına almak üzere e-Ticaret Güvenilir Alışveriş Derneği’ne üye olmuştur.

 

 

 

Şehri Moda’dan ülke çapında hizmet! Güvenilir Alışveriş Derneği’ne üye olan sehrimoda, alıcı olarak da anılan müşterilerini, bir anlamda alışverişten önce sigortalamış durumdadır. Yaşanacak en ufak mağduriyette derneğin kapılarının çalınmasında sakınca görmeyen firma, bu anlamda işini zaten derneğe de bırakmıyor. Herhangi bir mağduriyet yaşanmasının önüne kendisi geçen firma, ürünün beğenilmemesi, istendiği gibi olmaması, değişim, iade gibi unsurlar konusunda kendi garantisini veriyor.

 

 

 

Sehrimoda.com Ticaret Bakanlığı Onayı

 

 

Sehrimoda.com, şehrin modasını yakından takip eden tüm erkeklere hitap eden özel bir marka. Üstelik Sehrimoda.com Ticaret Bakanlığı onayı olan bir firma. Bu özelliği sayesinde kayıtlı, vergi ödeyen, bilinen ve önemli bir marka haline gelen Şehri Moda, yalnızca kendisini değil, bölgesini de temsil ediyor. Marmara Bölgesi’nin hemen doğu yakasında, Kocaeli’de faaliyet gösteren bu önemli kuruluş, henüz şimdiden her erkeğin rüyalarını süslüyor.

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir