Ana Sayfa karma 22 Kasım 2020

Recep İvedik 6

Recep İvedik 6

Recep İvedik 6 izleyicileri kahkahaya boğan sahneleri ile son dönemin en başarılı yerli komedi filmleri arasında ilk sırada yer alıyor. Serinin oldukça ses getiren ev en büyük bütçeli filmi olan serinin son filminin konusu ise;  Recep İvedik’in Afrika’da başına gelen gülünç ve bir o kadar da ilginç maceraları anlatıyor.

Recep İvedik Kenya’da Tutsak Düşüyor

Recep İvedik sabah uyandığında kendisine galen davet zarfı ile hayatında yaşayacağı büyük bir maceraya atılacağından habersiz büyük bir sevinç yaşıyor. Recep’e İvedik’e gelen davet zarfı üyesi olmaktan her zaman gurur duyduğu Kara Ambar Kamyoncular Derneği tarafından yeni organize edilmeye başlayan ‘’Kuru Fasulye’’ festivaline aittir. Organizasyon Konya’da yapılacak olsa da Recep uçak biletini almak için yaptığı görüşmeden hatlarda yaşanan sorun sonucunda kendini Kenya uçağında ve kardeşi kadar sevdiği Hayrullah ile bulur. Kahramanlarımız mecburen katıldıkları safari turunda ihtiyaç gidermek için kafileden ayrılınca kaybolurlar. Vahşi hayvanlarla dolu ormanın ortasında yaşam savaşı veren ikilinin başında son derece komik olaylar geçer. İkili kabile tarafından kurtarılır ama kabilenin esas amacı kahramanlarımızı tanrılarına adak olarak sunmaktır. Recep ivedik 6 full izle tek parça  izleme imkanı sitemizde sizleri bekliyor.

Hem bütçesi hem de senaryosu ile izleyicilerden tam not alan Recep ivedik 6 izle full izle HD seçeneği ev ortamında ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

.

www.maksatfilm.com/recep-ivedik-6-izle/

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir