Ana Sayfa karma 4 Nisan 2020

Ramirez Fenerbahçe’de İddası

Ramirez Fenerbahçe’de İddası

Rus basınının tempobet haberine göre Cristian Ramirez’in Fenerbahçe’ye geleceğini iddaa etti. Oldukça meşhur olan Rus internet sitesi İnfo Ambassador yazdığı haberde Fenerbahçe Spor Kulübünün Krasnodar forması giyen Ramirez’in peşinde olduğunu yazdı. Diğer iddaa da ise Fenerbahçe kulübünün Ramirez’e teklif yaptığını ve teklifinin reddedildiğini yazdı.

Fenerbahçe’de Sol Bek Arayışları Sürüyor

Fenerbahçe Spor Kulübü sol bek arayışlarını hızlandırdı. Sık sık sakatlık yaşayan ve sol bek mevkinde başka alternatif olmayan Hasan Ali Kaldırım’ın yerine transfer yapmak istiyor. Sol bek için çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren Fenerbahçe yönetimi değişik isimler üzerinde duruyor. Rus basını ise Ramirez’in İstanbul’a Fenerbahçe için geldi iddiaları Fenerbahçe taraftarlarını heyecanlandırdı. Çıkan bu haber karşısında ise tempobet giriş sitesinin yapmış olduğu haberin tüm gerçekleri ortaya çıktı.

Ramirezin İstanbul’a Gelmesi Heyecan Yaratmıştı

Rus takımı Krasnodar da forma giyen Cristian Ramirez 2018 yılının Ağustos ayında İstanbul’a gelmişti. Ramirez’in İstanbul’a gelmesi Fenerbahçe taraftarlarında heyecana neden olmuştu. Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlarda ise Ramirez’in Fenerbahçe’de olduğu yazılıyordu. Fakat gerçekler ortaya çıktı. Ramirez’in İstanbul’a kız arkadaşı ile beraber geldiği ve beraber tatil yapmak için burada olduğu netlik kazanmıştı.

2018 yılında İstanbul’a gelen Ramirez’e sorulan sorularda Fenerbahçe için mi geldiniz?, sorularını Ramirez yalanlamıştı. Cevap olarak ise hayır Fenerbahçe için gelmedim. Şu anda kız arkadaşım ile İstanbul’da tatil yapıyorum demişti. Haberin devamını tempobet yeni adresi sitesinden öğrenebilirsiniz.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir