Ana Sayfa karma 31 Ocak 2020

Pleksiglases.com Firmamız Hakkında Bilgilendirme

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’ de ki bir çok şehre sunduğumuz kaliteli pleksi  ürünlerimizle 2008 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Başarımız tesadüf değil; işimizi tamamen severek yaptığımız gibi teknolojinin nimetlerinden faydalanarak da kendimizi revize etmeye devam ediyoruz. Firmamız bünyesinde özenle hazırladığımız ürünlerle denizcilikten plakalıklara, güvenlikle ilgili korkuluklardan silindirlere, yol düzenlemelerinden tabelalara her türlü ev ve sanayi hizmetlerine estetik ve modernlik katıyoruz.

Pleksi Nedir?

Ülkemizde gittikçe yaygınlaşan pleksi ürünleri dünyada geniş yer kaplayan bir sektördür. Renkli ve renksiz olarak ikiye ayrılan plastiğe yakın cam çeşitlerimizin türü yarı saydam ve saydamdır. Pleksiler üzerine çeşitli 3D işçilikleri yapılabilen, tasarımlarla süslenen, kolay işlenilebilen ayrıca kolaylıkla kesilebilen özellikteki plastik camlardır. Firmamız Pleksiglases.com olarak dünya geneline kullanılan kalınlıklardaki pleksi camları kullanmaktadır. Bu sert plastik özelliğe sahip camlarımızın kalınlığı 1.5 ila 2.5 mm’yi geçmemektedir.

Pleksi ürünlerin ışık geçirgenliği normal cama göre % 92 daha fazladır. Oldukça iyi bir geçirgenliği olan bu ürünlerin dayanıklılığı da yüksektir. Normal bir cama göre darbelere karşı 6- 7 kat daha dayanıklıdır. Pleksi ürünlerimizin ısı geçirgenliği oldukça düşüktür. Dışarıdaki soğuk ya da sıcak havayı ortama geçirmez. İklim şartlarına dirençli olan ürünlerimiz solmaz ve kırılmaz. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Pleksilerin İşlem Aşaması

Pleksiler 90 °C ve 115 °C etüvde ısıtılarak yumuşatılabilen bir yapıya sahiptir. Etüv aracılığıyla ısıtıp yumuşattığımız pleksileri kolaylıkla şekillendirmekteyiz. Yumuşamayla birlikte pleksiglas kesim işlemini de rahatlıkla yapmaktayız. Isıtılmış olan pleksinin yanmaya karşı çokta fazla dirayeti yoktur. Firmamız bu ayarlamayı büyük bir titizlikle yapmaktadır.

Pleksi cam ısıtıldıktan sonra isteğe göre kalıplarla koyularak tercih edilen şekle sokulabilir. Ayrıca firmamız pleksi baskı konusunda da son derece kaliteli ve garantili ürünler sunmaktadır. Bununla birlikte 25 mm kalınlığına kadar lazer kesim yapmaktayız.

Pleksi Ürünlerimiz

Firmamız pleksi istanbul ürünler üzerine muhteşem dokunuşlar ve şekillendirmeler yapmaktadır. Birçok ofis ve mağaza için özel tasarlanan pleksi aksesuarları, tabelalar, panolar, broşür ve dosyalar için pleksi ürünlerini özenle hazırlıyoruz. Ayrıca pleksi camlarına kesim ve baskı yapmaktayız. Pleksi ultraviyole baskı ürünlerimizle 3D baskılarımız birçok sektörün vazgeçilmezleri arasındadır. Diğer bir işlemimiz de lazer kullanarak yaptığımız kesimlerdir.

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir