Ana Sayfa karma 12 Ağustos 2020

Pırlanta Küpelerimizle Her Kadın Işıl Işıl

Pırlantada dünya öncüsü olarak geçmişten gelen birikimimizi geleceğe aktarma yolunda, taş işçiliğinde bir dönüm noktasıyız. Elbette siz değerli müşterilerimizin referanslarıyla geleceğe umutla bakan bir kuyumcu firmasıyız. Kurulduğumuz 1982 yılından bu yana sizler için düşünmeye, fikirler üretmeye, tasarlamaya, hayallerinizi gerçeğe taşımaya kararlıyız.

Kendine Yakışan Pırlantayı Alma Zamanı

Annenize anneler gününde, eşinize evlilik yıl dönümünde, sevgilinize sevgililer gününde, arkadaşınıza doğum gününde alabileceğiniz zarafetiyle göz dolduran, rengiyle, dokusuyla göz kamaştıran, işçiliğiyle büyük bir alın teri olan Red Pırlanta baget küpe sizler için üretiliyor. Üstelik piyasa fiyatının çok altında fiyatlarla sizleri bekliyor.

Orijinal tasarımlarıyla sektöre bir imza atan pırlanta küpelerimiz baget, tektaş, minimal, renkli, fantezi seçenekleriyle mağazalarımızda. Almak istediğiniz her an yanı başınızda. Her cebi, her bütçeyi, her evi düşünen fiyatlarıyla sizlerin yanında.

Modern duruşu, şık görünüşü, değişik imajıyla her kadını büyüleyen pırlanta baget küpeler yüzde 50’den başlayan indirim fırsatlarıyla mağazalarımızda sizleri bekliyor.

Doğanın gücünü ve güzelliğini yansıtan baget küpelerimiz kadınların narin kulaklarında süzülmek istiyor. Bu sektöre adını altın harflerle yazdıran Red Pırlanta kadınlarımızı anlamaya, onların en neşeli anlarına ortak olmaya kararlı. Onların içinden geçirdikleri, hayalini kurdukları her şeyi gerçeğe taşımaya çabalıyoruz. Tam 38 yıldır.

Yüzde 50 İndirimli Pırlanta Küpeler

Birçok pırlanta küpe seçeneğiyle emrinize amadeyiz. Sadece İstanbul’a değil, Türkiye’nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kısacası her bir noktasına hizmet götürüyoruz. https://www.redpirlanta.com/pirlanta-tektas-kupeler adresimizi ziyaret ederek her kampanya hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca size özel paketleme fırsatından da yararlanabilirsiniz. Mücevher ve takılarınıza verdiğimiz bakım garantisiyle, hızlı iade seçenekleri, sigortalı kargo gibi avantajlarla her daim yanınızdayız.

Haydi alışveriş yapmanın keyfini yaşayalım!…

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir