Ana Sayfa karma 8 Ocak 2020

Perpa Yeminli Tercüme

Perpa Yeminli Tercüme Hizmetinde Uygun Fiyat, Hız ve Kalite Çeviri Çözümlerinde…

Perpa yeminli tercüme hizmetimizle bugün uluslararası iletişimi zirveye taşıyoruz.

Çeviri Çözümleri olarak İstanbul’un merkezi ilçelerinden birisi olan ve iş akışının oldukça yoğun yaşandığı Şişli’de gün boyunca hem yurtiçinden hem de yurtdışından pek çok ziyaretçiyi kabul eden Perpa Ticaret Merkezinde bulunan ofisimizle müşterilerimiz için yazılı ve sözlü olmak üzere tercüme, yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme hizmeti veriyoruz.

Perpa’da ve civarında faaliyet gösteren firmalar ve Perpa içerisinde bulunan kişiler için tercüme bürosu arama derdine son vererek kaliteli ve güvenilir Perpa tercüme hizmeti sağlıyoruz.

Perpa bünyesinde yer alan pek çok şirketin yurtdışındaki ortakları ve iş yaptıkları kişilerle arada köprü görevi görerek şirketlerin iş akışlarının bir ivme yakalaması bağlamında destek sağlıyoruz.

Perpa ve civarında faaliyet gösteren firmaların yanı sıra İstanbul’da, Türkiye’nin dört bir yanında ve hatta tüm dünyada pek çok firma için de hizmet sağlayarak tercüme sektöründe sınır tanımıyoruz.

Kurumsal firmaların yanı sıra Perpa ve civarında ikamet eden veya herhangi bir işlemi için Perpa’yı ziyaret eden ya da İstanbul’un herhangi bir ilçesinden veya herhangi bir başka ilden tercüme hizmeti almak için Çeviri Çözümlerini tercih eden müşterilerimizin çeviri talepleri için de uygun fiyat, zamanında teslimat ve kaliteli hizmet anlayışımızla bir rota çiziyoruz.

Pasaport, kimlik, ehliyet, doğum belgesi, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, diploma, transkript, vekaletname, imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi, dava dilekçeleri, tıbbi raporlar, bankacılık evrakları gibi pek çok resmi belge için sağladığımız yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme hizmetimizle kişilerin resmi kurumlardaki işlemlerini kolaylaştırmaları bağlamında katkı sağlıyoruz.

Almanca, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, Rusça, Arapça, Farsça başta olmak üzere pek çok dilde çeviri hizmeti veriyor, çeviri dillerine ulaşılabilirliğini artırıyoruz.

Perpa İstanbul Ticaret Odasında gerçekleştirilen yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemleri ve Beyoğlu 25. Noterindeki noterlik işlemleriniz için profesyonel ve deneyim sahibi yeminli tercüman ekibimizle hizmet veriyoruz.

Çeviri Çözümleri olarak perpa yeminli tercüme ve perpa tercüme hizmetlerimiz ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye ulaşmak ve fiyat teklifi almak için 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı hatlar ya da www.ceviricozumleri.com adresi aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir