Ana Sayfa karma 16 Mayıs 2020

Patent ve Marka Tescil Belgesi

Her türlü sektör içerisinde hizmet verirken, ürün satışı yaparken veya fikirlerinizi beyan ederken oldukça yoğun bir şekilde rakipleriniz ile yüz yüze gelirsiniz. Fikirlerin, sloganların, logoların özellikle ürünlerin piyasa içerisinde size ait olduğunu belli etmek için mutlaka bir belgeye sahip olmanız gerekir. Sahip olduğunuz marka veya fikri koruma altına almadığınızda taklitleriniz ile yaşayacağınız durumlar söz konusudur. Bunu engellemenin tek yolu ise patent tescil işlemlerinden geçmektedir.

Marka tescil belgesine sahip olduğunuzda hukuksal anlamda firmanızın ve fikrinizin tüm haklarını koruma altına almış olursunuz. Böylece patentine sahip olduğunuz ürün, hizmet veya fikrin tüm satma, dağıtma, kullanma, üretme ve kullanma hakları size ait olmuş olur. Yasal yönden büyük bir rahatlık sunan patent alma, aynı zamanda firmanızın markalaşma ve rakiplerinden bir adım önde olma yolunda attığı ilk adım olarak kabul edilir.

Önemli bir resmi belge olan patent, firma sahipleri ve markalar için çok büyük önem taşır. Günümüzde büyük küçük birçok işletme patent alım süreci ile ilgili konuları merak etmektedir. Üstelik sahip olduğunuz özgün fikir ve icatlarınızın patentini alarak hayatınızda yeni bir sayfa açmanız da mümkündür. Bu nedenle Cadde Patent ailesi olarak sizlere geniş bir alanda hizmet vermekteyiz.

Alanında uzman, profesyonel firmamız ile hemen tanışmak için sadece https://www.caddepatent.com.tr/ adresimize giriş yapmanız yeterli olacaktır. Patent alım öncesinde danışmanlık hizmetlerinden faydalanabileceğiniz firmamız aynı zamanda sizlere marka tescil konusunda da yardımcı olmaktadır.

Marka Tescil Nedir?

Marka Tescil Belgesi, firma sahiplerinin adını sık duyduğu bir belgedir. Yasalar önünde yün hukuki haklarınızı kullanmanıza yardımcı olan bu belgeyi almaya hak kazandığınızda taklitleriniz ile verdiğiniz savaşı siz kazanmış olursunuz. Bu nedenle Cadde Patent ailesi olarak marka tescil ve patent alanında sunduğumuz tüm hizmetleri çok önemsiyoruz.

Sizler hizmet etmek ve en iyi şekilde patent alma sürecinizin tamamlanması için yoğun çalışma temposuna sahip olan firmamız alanında uzman isimlerden oluşmaktadır. En uygun fiyata güvenilir ve güler yüzlü hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere her zaman hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir