Ana Sayfa karma 9 Mart 2020

Otomatik Araç Camları

Otomatik Araç Camları

      Araba camları, kanallar içinde yükseltmek ya da indirmek için regülatör denilen bir parça ile yapılmaktadır. Elektrikli camlar, motora bağlanan regülatörlere sahiptir, ancak manuel camlarla aynı prensipte çalışmaktadırlar. Elektrikler camlar genellikle camın yükseklik ayarını yapmak için regülatöre bağlı geri dönüşümlü bir elektrik motoru kullanılır.

     Trafik kazalarından sonra genelde bu cam mekanizmaları hasar almış ve düzeni bozulmuş olabilmektedir. Hasar-onarım işlemlerinde doğru adres arıyorsanız Mitsubishi İstanbul yetkili servisi Güneri Motors’u tercih edebilir ve aracınızı ilk günkü gibi güvende kullanabilirsiniz.

     Manuel camlar da kapı içerisindeki yükseklik ayarını yapmak için bir tane el krank ve mekanik bir regülatör kullanılır. Manuel camlarda regülatör eğilebilir veya deforme olabilir ve yağı kuruduğu için sıkışma yapabilir. Gres yağı ile yağlanarak bu sorun giderilebilir. İstanbul Mitsubishi oto servisi Güneri Motors’da her periyodik bakım esnasında cam mekanizması kontrol edilir ve gerekli bakımı sağlanır.

     Daha fazla bilgi ve tecrübelerden faydalanmak istiyorsanız 7/24 ulaşıp hizmet alabileceğiniz Mitsubishi yetkili oto servisi Güneri Motors ile iletişime geçebilir ve aracınızı güvenle emanet edebilirsiniz. İletişim için www.gunerimotors.com.tr veya irtibat numaraları 0(216)3970028 – 05076503964 üzerinden anında ulaşabilirsiniz…

Sosyal medya hesaplarımız:

https://www.facebook.com/gunerimotors

https://twitter.com/gunerimotors

https://www.linkedin.com/in/g%C3%BCneri-motors-otomotiv-5056bb1a0/

https://gunerimotors.tumblr.com/

https://www.youtube.com/channel/UCw0uV_PlerboyCAeKFZRcEw?view_as=subscriber

 

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir