Ana Sayfa karma 3 Nisan 2020

Otobüs Bileti Farkvar.com Online Bilet Satışı

Yerinizden kalkmadan en uygun uçak ve otobüs bileti mi almak istiyorsunuz? Farkvar.com, sizin için tüm seferleri listeler ve en uygun bileti bulmanıza yardımcı olur. Farkvar.com, rakiplere oranla ulaşım seçeneklerinin yanında otel rezervasyonunu da içermektedir. Yani seyahatiniz için gerekli olan çoğu ihtiyacınızı sitemiz üzerinden yerinizden kalkmadan güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Farkvar.com

Sitemiz üzerinden uçak bileti almak isteyenler, 100’den fazla havayolu firmasının seferlerini görebilecek ve en uygun uçak bileti seçimini yapabilecektir. Otobüs bileti almak isteyenler ise 250’den fazla otobüs firmasına ait seferleri görerek, en ucuz otobüs bileti alabilme şansını yakalayacaklardır.

Farkvar.com, son derece basit kullanımı ile işlemlerinizi hem bilgisayardan hem de akıllı cihazlardan yapmanıza olanak sağlamaktadır. Ayrıca COMODO EV SSL Sertifikası ile korunarak güvenli şekilde işlem yapmanızı sağlamaktadır.

Farkvar.com Otobüs Bileti

Farkvar.com otobüs bileti almak birkaç adımda yapılabilecek bir işlemdir. Sitemiz üzerinden öncelikle hangi şehirler arasında seyahat yapılacağı ve seyahat tarihi seçilmektedir. Sonrası tamamen bize aittir! Sizin için 250’den fazla otobüs firmasının seferlerini tarayarak vermiş olduğunuz bilgilere göre en uygun seferleri listelemekteyiz. Gerisi tamamen size kalmış! Dilediğiniz otobüs firmasını ve dilediğiniz koltuğu seçebilirsiniz. Satın alma sırasında araç içi dizilimi de görsel olarak görerek, en uygun koltuğu seçebilirsiniz ve konforlu bir şekilde seyahatinizi yapabilirsiniz.

Otobüs Bileti Farkvar.com

Otobüs bileti farkvar.com üzerinden sadece birkaç basit adım ile en uygun ve en ucuz şekilde bulunabilmektedir. Tüm işlemler online olarak sitemiz üzerinden yapılabilmektedir ve en ucuz otobüs bileti bulmanız için size yardımcı olmaktadır.

Farkvar.com Uçak Bileti

Uçak bileti almak isteyen müşterilerimiz, tarih ve şehir bilgilerini girerek kendileri için en uygun uçak bileti alımını yapabilmektedir. 100’den fazla havayolu şirketinin seferleri taranarak gösterilen seferler, aktarmalı ve direk seçenekleri ile beraber listelenmektedir. Seçim için gerekli olan tüm bilgilerin listelenmesi sayesinde size en uygun uçak bileti arayışınız bir tık ile tamamlanabilmektedir. Uçak bileti alımı sonrası sitemiz üzerinden biletinize dair PNR sorgulama işlemini de yapabileceğinizi unutmayın! Farkvar.com uçak bileti alımlarınız için en doğru adrestir!

Farkvar.com Müşteri Hizmetleri

Site üzerinden yapılan ve yapılacak tüm işlemler için farkvar.com müşteri hizmetleri sizlere destek olmak için çalışmaktadır. İşlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilmeniz ve sorun yaşamamanız için gösterdiğimiz gayreti, memnuniyetinizi artırmak adına 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz ile destekliyoruz. Herhangi bir destek ihtiyacınız olması durumunda sitemiz üzerinden veya 0850 346 51 51 numaralı telefonu arayarak destek alabilirsiniz.

Farkvar.com İletişim

Farkvar.com, müşterilerine en kaliteli ve hızlı hizmeti en uygun şekilde sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca birçok platformda kendisini ulaşılabilir yaparak, herhangi bir durumda rahatlıkla iletişim kurulmasını sağlamaktadır. 7/24 hizmet veren çağrı merkezi, hızlı dönüşlerin yapıldığı e-posta adresi ve internet sitesi ile müşteriyle sürekli iletişim halindedir. Farkvar.com iletişim bilgilerimiz;

E-posta: bilgi@farkvar.com

Telefon: 0850 346 51 51

Fax: 0388 502 44 10

Farkvar.com Bilet İptali

Farkvar.com, en ucuz otobüs bileti ve en uygun uçak bileti bulmanıza yardımcı olduğu gibi bilet iptali konusunda da sorunsuz ve hızlı işlem yapılmasında yardımcı olmaktadır. Farkvar.com üzerinden satın alınan tüm biletler, otobüs ve havayolu firmalarının iptal şartlarına göre işleme alınmaktadır. İptal işlemi için çağrı merkezimizi arayarak size belirteceği adımları izleyip, herhangi bir olumsuz durum olmaması durumunda ödemeniz herhangi bir ücret kesintisi olmadan iade edilmektedir. Farkvar.com bilet iptali, en az satın alma işleminiz kadar kolaydır!

Farkvar.com Sosyal Medya

Farkvar.com olarak bizlere ulaşmanızı sağlayacak kanalları mümkün oldukça kullanmaktayız. Online bilet satış platformu olarak sosyal medya üzerinde de sizlerle buluşuyoruz. Hesaplarımız üzerinden faydalı bilgiler paylaşmamızın yanında ucuz bilet bulmanızı sağlayacak bilgileri de sunmaktayız. Sizler de bizi farkvar.com sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edin, hem yeni yerleri keşfedin hem de ucuz bilet bularak bol bol seyahat edin!

https://amactatil.com

Instagram:     https://instagram.com/farkvarTR

Twitter:        https://twitter.com/farkvartr

Facebook:     https://www.facebook.com/farkvarTR/

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir