Ana Sayfa karma 19 Eylül 2021

Otel, Kış Bahçesi ve Sahne Perdesi Çeşitleri İçin Siz De Dekorayperde.com’u Seçebilirsiniz

Perde modelleri çok sayıda ve de çeşitlidir. Özel amaçlı perdeler ise oteller, kış bahçeleri, sahneler, sahnesi bulunan salonlar, projeksiyonu bulunan kültür merkezleri gibi yerler için tercih edilirler. Tavan perdesi, projeksiyon perdesi, zip perde, motorlu zip perde gibi özel amaçlı perde çeşitleri için sitemiz Dekorayperde.com’u tercih edebilirsiniz.

Dekorayperde.com adresindeki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Özel perde modellerimiz arasında bulunan motorlu perde çeşitleri uzaktan kumandalı ve reditörlü seçeneklere sahiptir. Buna ek olarak cam tavanlı kış bahçeleri ve mekânlar için özel üretilmiş kış bahçesi perde çeşitleri, alçak ve yüksek tavanlı yaşam alanlarında kullanılmak üzere otomatik ve manuel kontrol mekanizmalarına sahiptir.

Perde çeşitleri arasında bulunan otel perdesi modelleri, uzaktan kumanda ile kontrol edilip açılıp kapatılabiliyor. Farklı türde dekore edilmiş otel odalarına uyum sağlamak için estetik bir tasarım anlayışı ile üretilmiş otel perdesi modelleri, firmamızın üzerinde uzmanlaştığı perde çeşitleri arasında yer alır ve ışığı geçirmemesi için özel bir tür malzemeden üretilmiştir. Oteller için sunduğumuz perde çeşitleri aynı zamanda otellerin lobi ve konferans salonlarına uygun olarak farklı özelliklere sahiptirler.

Perde modelleri, firmamızın üzerinde uzmanlaştığı konulardan birisidir. Sitemizi ziyaret ederek ses izolasyonu sağlayan akustik perde, motorlu projeksiyon perdesi, motorlu sis perde gibi ürün seçeneklerimizi inceleyebilir ve ürün detaylarına sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşarak şimdi sipariş verebilirsiniz.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir