Ana Sayfa karma 4 Ocak 2020

OpaQ Kimyasallar

Halk arasında kimyasal ürünlerin çok zararlı olduğu yönünde bir inanış vardır. Ancak hayatımızın her aşamasında ve her yerinde kullandığımız çok malzeme ve ürünler kimyasallardan üretilmektedir. Aşırı kullanılmadığı ve sağlıklı şartlarda üretildiği sürece kimyasalların insan sağlığına her hangi bir zararı yoktur.
Opaq Kimya ve Kozmetik firması hem kendi üretmiş olduğu esans, aroma ve parfüm kokularında kimyasallar kullanmakta, hem de kullanmış olduğu bu kimyasalları ürünleri ile birlikte internet sitesi üzerinden satışa sunmaktadır.
Esans, parfüm, aroma ve kimyasal ürün satışlarında internet sitesi üzerinden hizmet veren firma, bu alanda en kaliteli ve başarılı ürünlere sahip olan bir firmadır. Üretmiş olduğu esans ve aroma çeşitlerine bakıldığında, her biri en sık tercih edilen ve en kaliteli kimyasallarla elde edilen ürünlerdir. Yine satış sitesi üzerinde sizleri bekleyen parfüm esans çeşitleri, orijinal ürünlerle birebir aynı kalitededir.
Kimyasallar
Opaq Kimya ve Kozmetik firması özellikle koku ve parfüm üretiminde kullanılan kimyasalların satışını yapan bir firmadır. Satışa sunulan ürünler litrelik ambalajlarda sunulmaktadır. Parfüm, esans ve aroma üretiminde kullanılan tüm alkol ve etil alkol çeşitleri firma sitesi üzerinden edinebilirsiniz. Aynı zamanda esans üretiminde kullanılan glikol, betain, sülfonik asit, potasyum sorbat gibi birçok kimyasal yer almaktadır. Hem toz halinde, hem de sıvı formlarda olarak satılan tüm bu kimyasallar parfüm ve esans üretiminde başrolleri oynayan malzemelerdir.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir