Ana Sayfa karma 10 Şubat 2020

Nakliyat Hizmetinde Hızlı Teklif Al!

Uygun fiyatlı evden eve nakliyat hizmeti için sitemize girerek hemen teklif alabilir, kısa zamanda fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri için dilersen 0532 710 11 83 numarasını arayarak, ekip arkadaşlarımızdan hizmet kapsamımız üzerine tarih ve gün ayarlaması yapabilir, profesyonel bir hizmet talebi oluşturabilirsiniz.

Ulutaş Evden Eve Nakliyat

Yıllardır nakliyat alanında hizmet vermekte olan firmamız, profesyonel bir ekiple hızlı bir taşımacılık hizmeti vermektedir. Her alanda ve her konumda Türkiye’nin 1 numaralı nakil işlemleri için dilediğiniz zaman 7/24 iletişim kurabileceğiniz nakliyat firması sizlere ev, ofis ve okul taşıma alanında yardımcı olmak için hazır olacaktır.

  • Asansörlü taşımacılık hizmetimiz
  • Depolama hizmetimiz
  • Paketleme ve ambalajlama hizmetimiz
  • Montaj ve demontaj hizmetimiz
  • Marangozlu taşıma hizmetimiz
  • Şehir içi Ve Şehirle arası nakliyat hizmetimiz

İçin bizimle iletişime geçerek kısa zamanda hizmetlerimizden yararlanmak istediğiniz alanı seçerek uygun fiyatlı taşımacılık için başvuru yapabilir, profesyonel taşımacılık hizmetlerimizden dilediniz zaman faydalanabilirsiniz.

7/24 İletişim Hattı

0532 710 11 83 numaramızdan firma çalışanlarımıza dilediğiniz zaman diliminde ulaşabilir, sorularını yönelterek eşyalarınız hakkında bilgi edinebilirsiniz. % 100 güvenilir bir hizmet ayrıcalığı için kurumsal bir şekilde çalışmaya özen göstermekte olan firmamız sizleri cevapsız bırakmayacak, bizimle iletişim kurduğunuz anda geri dönüş yaparak nakliyat şirketi kapsamındaki bütün bilgileri alabileceksiniz.

Ambalajlı Ev Taşıma

Beyaz eşya ve teknolojik eşyaların taşınması için 1. Kalite ambalajlar kullanarak, eşyalarınızın çizilmemesini ve zarar görmemesini sağlarız. Profesyonel ve güvenilir ev taşıma hizmeti için her zaman bir adım önde olan firmamız, sizlere eşyalarınızın zarar görmeyeceği konusunda garanti verebilmekte, adresinize teslim sırasında da eviniz zarar görmeden yerleştirme yapacaktır.

Marangozlu Taşımacılık Hizmetimiz

Ulutaş nakliyat firması , eşyalarınızın montaj ve demonaj işlemlerini yapabilmek için profesyonel ustalar ve marangozlarla çalışmaktadır. Ahşap ve tahta eşyaların sökülüp takılması için evinize gelecek olan ustalarımız, eşyalarınız zarar görmeden parçalarına ayrılarak paketlenecek daha sonra nakil araçlarımıza yerleştirilerek, yeni adresinizde eski konumuna getirilecektir.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir