Ana Sayfa karma 10 Haziran 2020

N11 İndirim Kodu Nedir

N11 indirim kodu N11 alışveriş mağazası tarafından müşterilerine belli zamanlarda faklı miktarlarda indirim uygulamak için verdiği koddur. Bu kod indirimli alışveriş yapmaya imkân sağlar. N11 indirim kuponu 4 şekilde müşterilere sunulur.

TIK HIZINDA KUPONLAR: N11 mağazası tarafından belli zaman aralıklarında farklı miktar ve alt limit ürünler için verilir. Tek tıkla otomatik olarak N11 hesaplarına tanımlanır.

KAMPANYA KUPONLARI: N11 mağazasının belirli kampanya dönemlerinde verdiği kuponlardır. Bu kuponlar için anne 66, baba22 gibi kodlar verilir. Bu kodlar 16 haneden oluşur. Müşterilerin hesaplarına hemen tanımlanan kuponlardır.

ZİNCİR KUPONLAR: N11 üyelerinin belirli tarihlerde yaptıkları alışverişlerden sonra tanımlanan farklı miktardaki indirim kuponlarıdır. Farklı alışverişler yaparak birden çok zincir kupon kazanabilirsiniz.

11 KUPONLARI: Her yıl 11 Kasım’da N11 mağazası tarafından düzenlenir.

 

N11 Kuponları Nasıl Kullanırım?

N11 kuponlarını kullanmak için ilgili kampanya sayfasında hesabınıza yüklemek istediğiniz kuponlardan birisini seçin. Hesabıma yükle butonuna tıklayarak kuponu hesabınıza tanımlayın. Ödeme aşamasındayken sepetim, kuponları gör alanından kuponunuzu seçip kullanmaya başlayabilirsiniz.

N11 Her Gün 11’de İndirim Sürüyor!

N11 mağazasında her gün saat 11 de, her ayın 11inde ve yılın 11.ayında yüz binlerce üründe % 11 indirim uygulanmaktadır. Verilen tarihlerde ürün fiyatlarını ve kampanyaları takip ederek siz de bu indirimden faydalanabilirsiniz.

Güncel N11 indirim kodlarına ulaşmak için https://checkyourcoupon.com/coupons-category/n11-indirim-kodu/ adresini ziyaret edebilir ucuz alışverişe başlayabilirsiniz.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir