Ana Sayfa karma 18 Temmuz 2021

Mutluluk Çubuğu Nedir Ve Mutluluk Çubuğu Ameliyatı

Mutluluk çubuğu mucizesi, iktidarsızlık sorunundan muzdarip erkekler için tükenen ümitleri yeniden yeşertmektedir. Denediği pek çok yöntemin hiçbirinden çözüm bulamayan çaresiz kişiler, bu tıbbi tedavi yöntemi ile kaybettikleri ereksiyon gücüne yeniden kavuşmaktadır. Penis içerisine ufak çapta bir cerrahi operasyon neticesinde yerleştirilen mutluluk çubuğu, kabus haline gelen cinsel yaşamlara eski ihtişamını kalıcı olarak kazandırmaktadır.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatına Hazırlık

İlk önce doktorunuzla veya üroloğunuzla mutluluk çubuğu implantları hakkında konuşun. Tıbbi geçmişinizi gözden geçirin. Mevcut ve geçmiş tıbbi durumlarla, özellikle de iktidarsızlık ile ilgili deneyiminizle ilgili soruları yanıtlamaya hazır olun. Bize aldığınız veya yakın zamanda aldığınız ilaçları ve ne tür ameliyatlar yaptığınızı anlatın. Fiziksel bir muayene yaptırın. Penis implantlarının sizin için en iyi seçenek olduğundan emin olmak için, doktorunuz tam bir ürolojik muayene de dahil olmak üzere bir fizik muayene yapacaktır.

Mutluluk Çubuğu Doktor Görüşmesi Karar Safhasıdır

Doktorunuz iktidarsızlığın varlığını ve türünü onaylayacak ve sertleşme probleminiz için başka bir tedavi olmadığından emin olacaktır. Ayrıca mutluluk çubuğu implantasyonunun komplikasyonlara neden olmasının bir nedeni olup olmadığını belirlemeye çalışacaktır. Bazı mutluluk çubuğu implantları diğerlerinden daha fazla el becerisi gerektirdiğinden, doktorunuz ellerinizi kullanma yeteneğinizi de test edecektir.

Beklentilerinizi tartışın. Prosedürün neyle ilgili olduğunu ve sizin için en uygun mutluluk çubuğu implantı türünü anladığınızdan emin olun. Prosedürün kalıcı ve geri döndürülemez olarak kabul edildiğini bilmek de önemlidir. Doktorunuz ayrıca olası komplikasyonlar da dahil olmak üzere yararları ve riskleri size açıklayacaktır. İdeal olarak, partnerinizi doktorunuzla görüşmeye dahil edin.

Mutluluk Çubuğu Protezi Çeşitleri

-Şişirilebilir implantlar: En yaygın mutluluk çubuğu implantı türü olan şişirilebilir cihazlar, bir ereksiyon oluşturmak için şişirilebilir ve diğer zamanlarda söndürülebilir. Üç parçalı şişirilebilir implantlar, karın duvarının altına implante edilmiş sıvı dolu bir rezervuar, skrotuma bir pompa ve bir çıkış valfi ve peniste iki şişirilebilir silindir kullanır. Bir ereksiyon sağlamak için, rezervuardan silindirlere sıvı pompalanır. Ardından sıvıyı rezervuara geri boşaltmak için skrotumdaki valf serbest bırakılır. İki parçalı model benzer şekilde çalışır, ancak sıvı haznesi, skrotuma implante edilen bir pompanın parçasıdır.

-Yarı sert çubuklar: Yarı sert cihazlar her zaman sağlamdır. Penis, cinsel aktivite için vücuttan uzağa ve gizlenmesi için vücuda doğru eğilebilir. Konumlandırılabilir bir mutluluk çubuğu implantı, her iki ucunda bir yay ile bir arada tutulan merkezi bir segment sırasına sahip yarı sert bir cihazdır. Üst ve alt konumu diğer yarı sert çubuklardan daha iyi tutabilir. Diğer özel tasarımlar kısaltılmış bir penis veya ortalamadan daha büyük bir penis için uygundur. Bazı şişirilebilir mutluluk çubuğu implantları, enfeksiyon riskini azaltabilen antibiyotik kaplamalarla da mevcuttur. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir