Ana Sayfa karma 3 Eylül 2020

Murat Gözgü Kimdir?

Günümüzde insanların yaşadığı boşluk hissi, nereye gideceğini bilememe durumu, kararsızlık ve endişe genelde ne yapmak istediğimizi bilememizden kaynaklanır. Bu konuda kararlı, ne istediğini bilen ve hayallerini gerçekleştirmeyi bilen birisi olmasında Gözgü’nün ilgi alanları büyük rol oynamaktadır. Çocukluğundan itibaren pek çok farklı ilgi alanına sahip olan ve ilgi alanlarını, hobilerini zaman geçtikçe arttırarak hedeflerine ulaşan Gözgü bunu araştırmayı seven, meraklı bir kişiliğe sahip olmasına bağlamaktadır.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi Gözgü için turizm ve seyahat sadece bir iş sektörü değil aynı zamanda en büyük ilgi alanıydı. Siirtli bir ailenin çocuğu olmak ve İstanbul’da doğmak aslında Gözgü’ye farklı kültür ve yaşamları küçüklüğünden itibaren gözlemleme fırsatını verdi. Daha sonra Gözgü sadece ülkemizdeki değil ülkemiz dışındaki kültürü, insanları ve yaşamları tanıma isteği kazandı. Bu açıdan eğer Murat Gözgü kimdir diye soracak olursanız Murat Gözgü merakı, araştırma isteği, başka insanların yaşamına ve kültürüne olan ilgisi ile ön plana çıkan, edindiği bilgi ve deneyimleri sizlere ulaştıran birisidir.

Gözgü dünyanın pek çok farklı ülkesine seyahat etmiştir. Ukrayna’ya olan ziyaretleri sırasında buradaki insanların kültürü ve yaşantısı dikkatini çekti. Kültürü daha yakından tanımak için Rusça öğrenmeye başladı. Böylelikle gezi ve seyahat anılarını zenginleştirme fırsatını elde etti.

Kendisine olan inancını her daim koruyan Gözgü, maddi açıdan hem fakirliği hem de lüks yaşamayı deneyimlemiş birisidir. Bu açıdan toplumun her türlü ekonomik kesimine mensup olan kişilerin durumunu çok iyi anlamaktadır. Parayı ve sosyal statüyü önemsemeyen, aksine insanların eşitliğine inanan Gözgü bu özelliği ile onu seven ve takip edenler ile içten bir dost algısı uyandırmaktadır.

Hayatını güzel ve keyifli bir şekilde yaşamak için her zaman aklının ve kalbinin çizdiği yolu izleyen Gözgü seyahat alanındaki ilgi ve iş tecrübesini yurtdışına yaptığı seyahatler ile pekiştirmiştir. Ukrayna başta olmak üzere pek çok ülkeyi gezen Gözgü, burada tanıştığı pek çok farklı insan ve kültürle kaynaşmıştır. Burada gördüğü ve deneyimlediği şeyleri ise pek çok kişiyle paylaşmıştır.

Kendisini hayatın bir çırağı olarak gören ve hayatı bir usta gibi düşünen Gözgü, hayatın kendisine sunduğu fırsatlara ve yeniliklere her zaman kendisini açmıştır. İlgi alanı olan ve dikkatini çeken konulara duyduğu sonsuz araştırmacı yapısıyla kendisini daima geliştirmiştir. Edindiği bilgi ve deneyimlerle de kendi hayatını biçimlendirmiştir.

Hayattan zevk almak, eğlenmek ve eğlenceli vakit geçirmeyi çok sevmekte ve hayatıyla ilgili bilgileri https://instagram.com/muratgozguofficial sayfası üzerinden takipçilerine ulaştırmaktadır. Müzikle iç içe olan, farklı ve kulağa hoş gelen müzikleri dinlemeyi ve karaoke yapmayı çok seven Gözgü hayatın alanlarını dolu dolu yaşamaktadır. Gözgü zaman içerisinde pek çok farklı ilgi alanı geliştirmiştir. Bu ilgi alanları arasında hem işi hem de en büyük hobisi olan seyahate yer vermiştir. Seyahat ettiği pek çok farklı ülkeyi sadece coğrafi olarak gezmekle kalmamış aynı zamanda bunu yeni kültürleri, yeni insanları ve farklı yaşamları keşfetme fırsatı olarak görmüştür.

Doğayla iç içe olan Gözgü özellikle denizi çok sevmektedir. Deniz kenarında vakit geçirmekten, sahilde dolaşmaktan keyif almaktadır. Doğa yürüyüşleri ve denizle vakit geçirdiği sırada hayattan keyif almasını ve hedeflerine ulaşmasını sağlayacak azmi ve ilhamı doğayla iç içeyken yakalamaktadır.

Sosyal Medyadaki Çalışmaları

Şuan 20.000’i aşkın takipçiye sahip olan Murat Gözgü Instagram sayfası üzerinden pek çok farklı kullanıcıya kendi hayatından bir pencere aralamaktadır. Gezdiği ülkeler, tanıdığı insanlar, vakit geçirdiği ortamlar hakkında insanlara bilgi ve deneyimlerini aktarmaktadır. Kendine özgü kişiliği ve sıra dışı çalışmalarıyla farklı ve özgün bir sosyal medya hesabı arayan kişilere ulaşmaktadır.

Gözgü Instagram hesabının yanı sıra aynı zamanda https://muratgozguofficial.online sitesi üzerinden de kendi hayatı, düşünceleri ve yaşamı hakkında internet kullanıcılarına bilgiler sunmaktadır. Sosyal medya ve internet platformlarında minimalist, gösterişsiz, doğal ve samimi bir platform oluşturmayı hedeflemektedir. Bunun için deneyim ve bilgilerini insanlarla karşılıksız paylaşmakta ve takipçileri ile samimi bir iletişim içerisine girmektedir.

Günümüz insanlarının “önce ben” felsefesi beraberinde bencillik ve diğer insanların hayatına ve sorunlarına duyarsızlaşmayı beraberinde getirmektedir. Sosyal medya hesaplarıyla kitlelere ulaşan insanların düştüğü kibir ve diğerlerini küçük görme gibi tutumlara düşmemesi ile ön plana çıkmaktadır. Herkese eşit, kibirsiz yaklaşan Gözgü “konuşmadan önce dinlemek” mottosuyla hareket etmektedir. Yurtdışı ve yurtiçi seyahatleri sırasında bu mottoyla hareket ederek pek çok farklı insanın hayatını, yaşamını ve deneyimlerini öğrenme fırsatı elde etmiştir.

Takipçileri ve internet ortamından kendisini takip eden kişilerle kurduğu samimi iletişim ile Murat Gözgü Instagram ve diğer sosyal platformlarında ailesi gibi gördüğü bir kitleye ulaşmıştır. Sosyal medyayı takipçi elde etmenin bir amacı olarak görmeyen tam aksine yaşamı, deneyimleri ve ilgi alanları ile ortak paydada buluşabileceği insanlara ulaşmanın bir yolu olarak gören Gözgü sosyal medyayı bir amaç olarak değil araç olarak kullanmaktadır. Böylelikle daha kaliteli ve özgün bir platform ile takipçilerine ulaşmaktadır.

Hayalleri Planları

Küçüklüğünden itibaren hayal kurmayı ve plan yapmayı çok sevdiğini söyleyen Gözgü daha pek çok farklı ülkeyi ve coğrafyayı tanıma hayali kurmaktadır. Bunun için başta Rusça olmak üzere pek çok yabancı dile ilgi duyan Gözgü, coğrafyaları ve kültürleri onların dilleri aracılığıyla öğrenmeyi istemektedir. Bu kapsamda Gözgü, bir lisan bir insan sözü doğrultusunda hareket etmeyi sevmektedir.

Sosyal medya, internet sitesi gibi platformlar aracılığıyla da samimi, kendisini severek takip edecek ailesini genişletmek istediğini ifade eden Gözgü, daha fazla insan tanımayı ve onların düşüncelerini, görüşlerini öğrenmek istediğini dile getirmektedir.

Taklitçilik, yapmacılık gibi sosyal medyanın olumsuz yönlerinden uzak duran Gözgü şahsına münhasır kişiliği, severek tutkuyla yaptığı işi ve ilgi alanları ile hayatını takipçileriyle paylaşmayı istemektedir. Doğallığı ve samimiyeti seven Gözgü, yaptığı paylaşımlar ile “adeta içimizden birisi” olarak görülmekte ve takipçileri tarafından dost olarak görülen ve desteklenen birisidir.

İş hayatında kurduğu hedef ve hayalleri de gerçekleştirmek istediğini söyleyen Gözgü, sürekli çalıştığını ve hedefleri için emek harcadığını ifade etmektedir. Taşımacılık, turizm ve seyahat alanlarında yılların verdiği bilgi ve deneyimine her gün yenisini eklemektedir. Bu özelliği ile de çalışmak için motivasyon arayan, işinde severek çalışan insanlar hakkında bilgi almak isteyen kişilerin ilham alabileceği birisidir.

Sonuç olarak eğer Murat Gözgü kimdir diye merak ediyorsanız, Gözgü meraklı, çalışkan, araştırmacı, bilgili, kültürlü, doğal ve kendisini başarılı bir şekilde ifade eden, iletişim yetenekleri güçlü birisidir. Sosyal medyada ve internet platformlarındaki yapmacıklıktan ve taklitçilikten uzak durarak hem ülkemiz hem de uluslararası ağda kültür, yaşam, seyahat, doğa ve spor gibi konularda paylaşımlar yapan Gözgü’yü takip edebilirsiniz.

İnternet Sayfası: https://muratgozguofficial.online

İnstagram Sayfası: https://instagram.com/muratgozguofficial

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir