Ana Sayfa karma 18 Nisan 2021

Mosconi Kupası Kazanan Jayson Shaw ve Joshua Filler Turnuva İçin Onaylandı

Jayson Shaw, Birleşik Krallık A için Chris Melling ile birlikte Kelly Fisher ve Milton Keynes'teki etkinlik için Büyük Britanya B'yi

Jayson Shaw, Birleşik Krallık A için Chris Melling ile birlikte Kelly Fisher ve Milton Keynes’teki etkinlik için Büyük Britanya B’yi temsil eden ve tamamı kadınlardan oluşan Allison Fisher; Dünya Bilardo Kupası için çekiliş, tüm takımlar onaylandıktan hemen sonra yapılacaktır.

Mosconi Kupası kazanan Jayson Shaw ve Joshua Filler, bu yıl 9-14 Mayıs tarihlerinde yapılacak Dünya Bilardo Kupası için Sky Sports’ta canlı olarak onaylanan en son büyük isimler.

MVP Shaw’a, 2012’de Mosconi Kupası MVP’si olan Chris Melling, İngiltere A’da ikinci kez katılacak.

 

Joshua Filler, Almanya için ilk maçına çıkan Christoph Reintjes ile takım olacak. Eski bir EuroTour gümüş madalyası olan Reintjes, redwin Almanya’nın bir önceki Dünya Kupası başarısından 10 yıl sonra kupayı kaldırmaya çalıştığı 2018 dünya şampiyonu ve hüküm süren ABD Açık şampiyonu Filler’e katıldı.

Kanadalı çift Alex Pagulayan ve John Morra da doğrulandı.

Pagulayan 2004 yılında Dünya Şampiyonu oldu ve 12 ay sonra ABD Açık’ı kaldırdı. Aynı zamanda eski bir dünya Bilardo ustası şampiyonudur, ancak şimdiye kadar Dünya Kupası onu ve Milton Keynes’deki ördeği kırmayı umacak olan Kanada takımını ima etmiştir.

Dünya Bilardo Kupası, 32 iki oyunculu takım içerir ve toplam 250.000 $ ödül fonu ile doğrudan nakavt formatında oynanır.

 

Büyük Britanya A, Almanya ve Kanada, etkinlikte savunma şampiyonları Avusturya (Albin Ouschan ve Mario He), Hollanda (Niels Feijen ve Marc Bijsterbosch) ve İngiltere B’ye ( Kelly Fisher ve Allison Fisher) katılacak .

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir