Ana Sayfa karma 5 Ocak 2020

MODERN MOBİLYALARI EVİNİZE NASIL ADAPTE EDEBİLİRSİNİZ?

Kış geldi ve herkes bunun ne anlama geldiğini biliyor – bir battaniye, çay ile rahatlama ve soğuk kış aylarının bitmesini bekleme zamanı!

Evinizden daha keyifli bir alan olamaz. Kış aylarında size yardımcı olması ve evinizi daha rahat hale getirmek amacıyla birkaç aksesuar eklemek istiyorsanız ufak dokunuşların tam zamanı. Bu kışı daha davetkar, sıcak ve rahat geçirmeniz için seveceğiniz fikirleri biraraya getirdik.

Kumaş

Kumaşlar eklemek, evinizi daha rahat hale getirmenin en iyi ve en kolay yoludur. Steril, endüstriyel tasarımlar genellikle pürüzsüz, parlak dokularla karakterizedir. Kadife, taklit kürk, kaşmir, tüvit, yün ve deri gibi kumaşları eklemeniz alanı yumuşatır ve daha davetkar hissettirir.

Yün koltuklar ve kanepeler, oturma odasına kumaş eklemenin harika bir yoludur. Siteler Mobilya’nın Oturma Grupları Kategorisi (ulaşmak için https://www.sitelermobilya.org/kategori/oturma-odalari tıklayınız. ) bir oturma odasına veya misafir odasına dokunuş seçeneklerinizi arttıracaktır..

Mutfaklarda ve banyolarda, mekana yeni güzellikler eklemek için farklı havlular ve yolluklar kullanabilirsiniz.

Deri

Alanınıza farklılık eklerken deriyi de düşünün! Bir deri eşya, özellikle doğru yastıklar ve battaniyelerle eşleştirildiğinde, bir Osmanlı divanı gibi tüm alanı ısıtabilir. Yumuşak, yıpranmış ve rahat bir deride güzel bir  kitap okurken uykuya dalmak mükemmel bir histir.

Siteler Mobilya’ın Topkapı Koltuk veya kehribar hakiki deriden yapılmıştır ve temel olarak oturmanıza dolayısıyla rahatlamanıza yardımcı olur. Serin bir gri veya taklit kürk yastığı ile deri koltuk, evinize mistik bir hava katacaktır.

Aksesuarlar

Modern tasarımınızı mobilyaları değiştirmeden daha rahat hale getirmek için kullanabileceğiniz birkaç kolay aksesuar vardır. Yastıklar ve battaniyeler, stoklarınızdaki  ana yadigarlarınız,  çeyizlik el işleriniz evinizin ortamını değiştirebilir.

Ayrıca masanızın altına bir alan halısı veya taklit bir kürk halı eklemek bir odanın ısınmasına yardımcı olur. Ağaçtan yapılma raflara daha fazla kitap eklemek eski bir kütüphane görüntüsü oluşturur. Taze çiçekli vazolar yerine kurdele ve kuru çiçekler kullanmak sizin için daha kolay bir yol olabilir!

Aydınlatma

Bir odadaki sıcak tonlar, sanatçı eli değmiş gibi onu tamamen değiştirebilir. Evinizdeki tüm ampulleri kapatmak istemeyebilirsiniz, ancak bir iki yan lambayı veya okuma lambasını değiştirmek odanın tüm havasını değiştirebilir. Bronz veya bakır tonlu ampuller, kısma anahtarlı ışıklar, bir odanın daha rahat hissettirmesine yardımcı olur. Tüm renk düzeninizin ve tasarımınızın estetiğini bu şekilde değiştirebilirsiniz. Eski kırmızı ampuller de bu duyguyu yaratmanın harika bir yoludur.

Zaten odanızda yer yoksa lambada, okuma lambası veya yan ışık eklemek, dışarıdan manzarayı izlemenin veya iyi bir dostla sohbet etmenin verdiği hazzı artırmanın en etkili yoludur.

Rahat Olma Zamanı!

Birkaç aksesuar veya yeni mobilya parçalarıyla evinizi her zamankinden daha rahat hale getirebilirsiniz. Deri kumaşlar, yün mobilyalar, battaniyeler, yastıklar ve aydınlatmalar eklemek, dışarıdaki şiddetli soğuğu unutmanızı sağlayacaktır!

Bu kış eviniz için yeni yün veya deri çözümleri arıyorsanız, sitelermobilya.org size yardımcı olabilir. Bu kışın ötesine geçecek yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış modern yün ve deri mobilyalarımız mevcuttur. Tüm kataloğumuzu görüntülemek veya modern mobilyalarımızdan bazılarını çevrimiçi olarak görmek için bizimle iletişime geçin!

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir