Ana Sayfa karma 5 Nisan 2020

MLS’nin Takım Antrenmanı Ertelendi

MLS’nin Takım Antrenmanı Ertelendi

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs sebebiyle birçok takımdan çalışmaları durdurulma kararı alındığı belirtilmişti. Son dakika bilgisi olarak MLS’nin takımları için de böyle bir açıklama yapıldı. Yeni tip korona virüs sebebiyle Amerikan Birinci Futbol Ligi için takım antrenmanları ertelendiği belirtildi. Salgın sebebiyle ileri bir tarihe atıla antrenmanlar ise 24 Nisan tarihine ertelendi.

Sosyal Medyadan Duyuruldu

Bahis Siteleri     Rivalo  Amerikan Birinci Futbol Ligi resmi sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu. Açıklamasında yeni tip korona virüs salgını sebebiyle daha öncesinde de böyle bir erteleme kararı aldıklarını ayrıca belirtti. Daha önce 3 Nisan tarihine ertelenmiş olan takım antrenmanları için yeni tarih belli oldu. Şimdi de 24 Nisan tarihine kadar antrenmanlar durduruldu.

Tedavi Görenler İçin

Dinamobet  Ancak açıklamanın devamı ise antrenmana servislerinin tamamen kapatılmayacağını belirtmiş oluyor. Çünkü yalnızca tedavi gören futbolcular için tesislerin açık olmaya devam edileceğini açıklamanın devamında dile getiriyor. Böylelikle tesisler tedavi gören futbolcuların çalışması için kullanılabilecek.

2020 Sezonu

Aynı zamanda 2020 sezonunun başlamış olduğunu söylemek mümkün. Çünkü MLS için 2020 sezonu 1 Mart tarihinde gerçekleşen maç ile başlamış oldu. Ancak salgının ciddi boyutta ilerlemesi sebebiyle 12 Mart tarihinde bir takım kararlar alındı. Alınan karar ise bir aylığına çalışmaların durdurulacağı yönündeydi. Ardından tekrar kararlaştırılarak bu süre 10 Mayıs tarihine uzatıldığı sosyal medya hesabından duyurulmuştu.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir