Ana Sayfa karma 9 Ocak 2020

Metin2 Oyuncuları En.İyi Liste Oyuncu Mekanında Paylaşıyor.

Metin2 oyuncuları oyun paylaşımlarını en.iyiliste.net sitesi yani oyuncu mekanı sosyal ağında konularını tartışıyor. Sağlam tanıtımlar ve yorumlar ile oyuncular bilgiler alabiliyor. Metin2 pvp serverler oyuncularının sayısı Dünya da azınmayacak kadar büyük. Türkiye neredeyse bu sıralamada 2. Yada 3. Sırada gelmektedir. İngilizce olarak oynanan oyun en çok almanca ve Polonya da sıklıkla oynanabilen bir oyundur.

Hepimizin severek oynadığı, çoğumuzun çocukluğunu geçirdiği ve gündüz gece demeden bıkıp usanmadığımız oyunlardan birisi Metin 2’dir. Official serverlarından tutup pvp serverler ine kadar bitmek bilmeyen aksiyon ve macera ile Metin 2’nin neden bu kadar popüler olduğunu görmek hiç de zor değil. Ardı arkası kesilmeyen güncellemeleri, birbirinden egzotik haritaları, etkileyici duran silah ve zırhları, orjinal karakterleri ve etkileyici bossları ile nefes almak için bir an boş kalmıyorsunuz.

Metin2 pvp serverler ile resmi serverlardan farklı kurallara, hıza ve olasılıklara sahip sunucular sayesinde zaten severek oynadığınız oyunumuzun başından kalkmak imkansız hâle geliyor. Pvp serverlere özel olarak eklenen harita, zırh ve silahlar ile şaşırmaya bir an bile ara veremeyeceksiniz.

Diğer yandan bir çok oyunun da private serveri bulunmaktadır. Pvp serverler gibi bu oyunlarında özel sunucuları bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse Silkroad private server oyunları da oldukça popülerdir.

Şimdi size yabancı serverlar ve Türkçe serverlar karşılaştırma olanağı vereyim. Metin2 oyunlarına baktığımızda binlerce kişinin bu oyunu dünya da oynadığını görebilirsiniz. Buraya çin ve Japonya yı eklemedik çünkü Latin olmayan alfabesini anlamak oldukça zor. En.iyiliste.net de En yazan dili seçtiğinizde bir çok oyun listesine ulaşabilirsiniz. Yabancı oyunlarda school tarz oyunları vardır. Bu eğitim anlamına gelir ve old school zor eğitim yani zor emek serverlar dan bahsedilmektedir. Diğer yandan middle ve new school da bulunmaktadır. Tüm bu listeyi Listofpc.com ile göz gezdirebilirsiniz. Yabancı serverlar da oynamak oldukça zor fakat oyunu çok iyi derecede biliyorsanız bu size fazla zor gelmeyecektir. Onlarda da mantık aynen işlemekte. Oyun sitesine gidin kayıt olun oyunu indirin ve oyuna başlayın.

 

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir