Ana Sayfa karma 31 Ocak 2020

Mermer Kare Sehpa

Mermer Kare Sehpa
Mermer her türlü ev eşyası ve mobilya için kullanılabilecek çok özel ve dayanıklı bir malzemedir. Aynı zamanda sahip olduğu kendine has desen ve çizgiler göze hitap eden detaylardır. Mermer malzemelerin sahip olduğu parlaklık, büyük bir derinlik hissi yaratmaktadır. Bu nedenle ev ve ofis dekorasyonlarında küçükten büyüğe birçok farklı eşya ve aksesuarda kullanılmaktadır.
Bizler Kaliza Home firması olarak mermere bambaşka bir bakış açısı kazandırmaktayız. Üretmiş olduğumuz mermer mobilya ve aksesuarlar ile klasik mermer anlayışına bir farklılık katmaktayız. Mermerler genellikle yer ve duvar döşemelerinde kullanılırken, bizler mermer masa, mermer sehpa ve mermer aksesuar üretimlerimizle bu özel malzemeyi hayatımızın her alanına sokmaktayız.
Mermer sehpa üretimlerimizde farklı birçok alternatifi sizlere sunmaktayız. Geometrik şekillerin işlendiği mermer sehpa modellerimiz ile ev ve ofis dekorasyonlarınıza güzel dokunuşlar yapmaktayız.
Kaliza Kare Sehpa
Mermer kare sehpalar tek boy olarak üretilmektedir. Ancak farklı birçok desen ile her türlü mobilya ve aksesuarla kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir. 40*40*40 cm ebatlarındaki mermer kare sehpalarımızı detaylı olarak görebilmek ve içeriklerini incelemek için internet sitemizde yer alan online alışveriş bölümüne giriş yapabilirsiniz. Burada beğenmiş olduğunuz modelleri ücretsiz kargo seçeneği ile sipariş edebilirsiniz.
Kaliza Üçgen Sehpa
Üçgen sehpalar dekorasyonlarında farklılık isteyen kişilerin tercihe etmiş olduğu modellerdir. Mermer yüzeyi ve üçgen şekilde çapraz sehpa ayaklıkları ile farklı ve elegan bir görünüme sahiptir. Evlerinizde ve ofislerinizde en şık alanları tamamlayabilecek renk ve desenlerde sizler için hazırlanmaktadır.
Kaliza Yuvarlak Sehpa
Mermer yuvarlak sehpa modellerimiz tek ebatta ancak farklı sehpa ayak modelleri ilse sizlerin beğenisine sunulmaktadır. en şık salon takımlarının ve ofis mobilyalarının tamamlayıcısı olan yuvarlak mermer sehpa modellerimiz online alışveriş bölümümüzde satışa sunulmaktadır.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir