Ana Sayfa karma 8 Ocak 2020

Meme Dikleştirme

 

Zaman içerisinde gerek doğum, emzirme gerekse yaşın ilerlemesi gibi durumlardan dolayı göğüslerde deformasyon meydana gelebilmektedir. Bu tarz bir durum yaşadığınız zaman kendinizi kötü hissedebileceğiniz gibi göğüslerinizin eski haline dönmesini de isteyebilirsiniz. Bunun için bazı operasyonlar yaptırmanız sizlere çeşitli avantajlar sağlayacaktır. Meme dikleştirme operasyonu ise zaman içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı göğüslerinde deformasyonlar meydana gelmiş olan kişilerin bu deformasyonlardan kurtularak göğüslerinin daha dik bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır.

https://www.instagram.com/opdrzeynepyasavur/

https://www.instagram.com/drozgurhurkal

Meme dikleştirme operasyonu yapılacağı evrede göğüslerinizin sarkıklık derecesi ve göğüs büyüklüğü baz alınarak operasyonun nasıl yapılacağına karar verilmektedir. Göğüs dikleştirmesi sırasında gerektiği takdirde göğüs küçültme operasyonları da yapılabilmektedir. Bu operasyonlar sayesinde hem göğüs ölçünüzü daha ideal bir boya hem de göğüs şeklinizi daha iyi bir hale getirebilme imkanınız bulunmaktadır.

Göğüs Dikleştirme Operasyonunu Kim Yapar?

Meme dikleştirme noktasında bu dikleştirme işlemleri için kiminle görüşmeniz gerektiğini ve operasyonların nasıl yapılacağını merak edersiniz. Göğüs dikleştirme operasyonunu yaptıracağınız sırada plastik ve estetik cerrah ile görüşmeniz gerekmektedir. Cerrah gerekli incelemeleri yapmış olduğu sırada sizden bazı tetkikler de talep edebilmektedir.  Bu tetkikleri tam olarak yaptırmanız operasyonun güvenilir şekilde geçmesinde önemli bir konuma sahiptir. Bu yüzden mutlaka doktorunuzun sizden talep ettiği tetkikleri doğru ve tam şekilde yaptırmanız gerekir.

Meme Dikleştirme İçin Doktor Önerisi

Meme dikleştirme operasyonu yapılacağı sırada bu noktada hangi doktorların nasıl hizmet verdiğini özellikle merak etmektedir. Ankara’da bu evrede hizmet vermekte ve son derece başarılı operasyonlar gerçekleştirme olan kişilere baktığımız zaman Op. Dr. Özgür Gülhan ve Op. Dr. Zeynep Yasavur meme dikleştirme sırasında en fazla tercih edilmekte olan isimlerdir. Ankara’da ve çevresinde yaşayan kişiler estetik operasyonlarını yaptıracakları sırada gerek deneyimli olmalarından dolayı gerekse bu noktada profesyonel hizmet vermekte oldukları için Gülhan ve Yasavur’u tercih etmektedir. İkilinin tecrübeleri ve hastalarının genel anlamda memnun ayrılması bu evrede operasyonların daha rahat ve sorunsuz geçmesine yardımcı olan unsurların arasında yer almaktadır. Göğüs dikleştirme bu şekilde kısa süre içerisinde rahatlıkla yapılırken hastalar sonuçtan memnun kalm

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir