Ana Sayfa karma 6 Eylül 2021

Melisa Ercan Şampiyonluk Elde Etti

Melisa Ercan Şampiyonluk Elde Etti

İtalya’da düzenlenen ve çok başarılı isimlerin katılım gösterdiği ITF Junior Turnuvasının bu yıl 38.si düzenleniyor. Turnuvada Melisa Ercan şampiyonluk kazanarak büyük bir başarıya imza attı. Turnuvada J2 düzeyinde daha önce Melisa’nın geçtiği yoldan Belinda Bencic, Matteo Berrettini, Alexander Zverev gibi dünya tenisine yön veren kişiler de geçmişti. Bu yıl Melisa Şampiyonluk yarışında Alman rakibi Joelle Lilly Sophie Steur’u yenerek şampiyon olmaya hak kazanmış oldu. restbet giriş

Salsomaggiore turnuvasında aldığı başarı ile 15 yaşındaki genç sporcumuz Melisa adını Dünya tenis listelerine yazdırmaya da kararlı. Hedefinde daha pek çok başarı elde etmek ve Türkiye’de tenisin gelişmesine katkı sağlamak gibi hedefleri bulunan Ercan, oldukça önemli bir turnuvada şampiyonluk elde ettiğinin de bilincinde. Dünya’da tenis karşılaşmalarına yön veren oldukça önemli isimler de bu turnuvaya katılım göstermiş ve hatta 4 tanesi şampiyonluk almıştır. Bu kişiler tenis alanında en iyiler olarak kabul ediliyor.

Melisa Ercan Kimdir?

Melisa Ercan 2005 yılında dünyaya gelmiştir ve çok küçük yaşlardan itibaren tenis oynamaya devam etmektedir. Melisa tenis kariyerinde güzel başarılar elde etmiş olup çalışmalarına da özenle devam etmektedir. Pek çok farklı turnuvada küçükler kategorisinde oynayan genç oyuncu başarılı şekilde rakiplerini alt ederek kariyerinde emin adımlarla yükselmeyi başarmaktadır. Çalışmalarına kontrollü bir şekilde devam eden Melisa ülkemizi temsil edeceği daha pek çok turnuva için hazırlıklarına devam ediyor.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir