Ana Sayfa karma 18 Haziran 2021

Marmaris VIP Ulaşımı

Marmaris tatil için cennet bölgelerimizden bir tanesi. Özellikle yaz aylarında oldukça yoğun olan Marmaris’e sadece yerli turistler değil aynı zamanda yabancı turistler de akın ediyor. Bu sebeple yaz döneminde Marmaris nüfusu normal döneme oranla çok daha fazla artış gösteriyor. Fakat eşsiz denizi, sahili ve 7/24 aktif bir hayatı olması sebebiyle Marmaris bu yoğunluğu fazlasıyla kaldıracak bir tatil bölgesi. Pandemi dönemiyle iyice gerilen insanların da bu tür bir tatil yapmaya tabii ki ihtiyacı var.

Tatil bölgelerinde son yıllarda net bir şekilde VIP araçların sayısının arttığını görüyoruz. Bu araçları otogarlarda, havaalanlarında gördüğümüz gibi şehir içinde de görmek mümkün. Çünkü birçok kişi bu konforlu ve lüks araçları ulaşım için tercih ediyor. Bunda aynı UBER mantığı geçerli. Kalite olarak çok daha yüksek olan araçlar varken ve bu araçların fiyatları taksiye de yakınken taksi seçimi yapmak insanlara mantıklı gelmiyor. Marmaris transfer konusunda da VIP araçlarıyla hizmet veren birçok firma var. Bu firmalar arasında da Seven&Star’ı saymak mümkün.

VIP Araç Artıları

VIP araçların fiyat olarak oldukça artıları olduğunu söylemiştik. Tabii ki konfor da önemli bir artı. Tüm bunların yanı sıra uçaktan indiğiniz an ya da otobüsten indiğiniz an aracın sizi alıp tatil yapacak noktaya bırakması da çok büyük bir artı. Bu sebeple Bodrum Çeşme transfer ve daha birçok transfer noktası için önceden plan yaparak sizler de rezervasyon oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda Seven&Star yurt içi ve yurt dışı 13 firmanın uçuşlarını sürekli kontrol etmektedir. Bu sebeple ola ki uçağınızda bir rötar oldu bu tür bir durumda dahi aracınız sizi bekleyecektir.

İşte VIP araç artıları bunlardır. Dilerseniz gidiş dönüş hizmet de alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey hizmeti alırken en az 2 saat öncesinde rezervasyon yapmak ki firma da kendisini buna göre hazırlasın. Siz de Çeşme transfer ve daha birçok farklı şehirler arası ve şehir içi VIP araç hizmeti için Seven&Star’dan hizmet alarak tatilinize kalite katabilirsiniz.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir