Ana Sayfa karma 19 Mayıs 2020

Ligler Devam Etmeli

Sumudica: Ligler Devam Etmeli

Ülkemizde futbol müsabakalarının 12 Haziranda tekrar başlatılacağının açıklanması ile birlikte teknik direktörler görüşlerini açıklamaya devam ediyor.

Sumudica: Gaziantep Halkına Borcumu Ödeyeceğim

Süper lig ekiplerinden Gaziantep FK teknik direktörü Marius Sumudica federasyonun aldığı kararla ilgili olarak yayıncı kuruluşa özel açıklamalarda bulundu. Takımının bu sene dalgalı bir performans sergilemesine rağmen gösterdiği performansından memnun olduğunu belirten tecrübeli teknik adam liglerin oynanması yönünde aldığı kararı desteklediğini açıkladı. Bu şehre bir borcunun olduğunu ifade eden Sumudica ligler başladığında bu borcu ödeyeceğini ifade etti. Sumudica’nın kariyerini tipobet365 giriş adresi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Virüsle Yaşamayı Öğrenmemiz Gerekiyor

Ünlü teknik adam bu virüsle yaşamayı öğrenmek zorunda olduklarını ifade ederek bu süreçte futbolun bu virüsle yaşamayı öğrenme noktasında oldukça önemli bir yeri olacağını vurguladı. Türkiye hükümetine, sağlık bakanına ve federasyon başkanına güvendiğini ve bu sebeple sahaya korkmadan çıkacaklarını açıkladı. Fatih Terim’in de hastalığı yenerek tekrar işinin başına dönmesinden oldukça mutlu olduğunu sözlerine eklediği görüldü. Sumudica tarafından verilen röportajın tam metnine tipobet sitesi ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz.

İzole Bir Ortamda Oynanabilir

Kendisinin de bu süreçle ilgili bazı önerilerde bulunmak istediğin açıklayan Sumudica izole bir ortamda maçların oynanmasının daha sağlıklı olacağını belirtti. Bu sayede testleri takip etmenin, maçlara gitmenin ve otele dönmenin çok daha kolay ve güvenilir olacağını ifade ettiği görüldü. Tipobet casino ile futbol dünyasında yaşanan gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir