Ana Sayfa karma 21 Ekim 2021

Kurumsal Değeri Arttıran Tarihli Promosyon Ajanda

Promosyon ürünleri arasında her sezon kendini güncelleyen tarihli ajandalar yıl için özel olarak üretilir. Her yılın Eylül aylarında üretime başlanan, Ekim ve Kasım aylarında firmaların alım yapmaya başladığı tarihli ajandalar sıcak ve UV baskıya uygun, marka değerinizi arttıracak ve kullanışlı promosyon ürünlerdir.

Tarihli Ajandalarda Nelere Dikkat Edilmeli

Ajandalarda kalite farklılıkları kağıt, kapak ve boyut olarak değişkenlik gösterebilir. Termo deri ve suni deri kapak olarak farklı iki model bulunur. Genellikle 336 sayfa olur ve standart ajanda ebatları 17×24 boyutlarındadır. Kalite olarak ivory krem kağıt kullanılır ancak piyasada daha uygun olması adına ince kağıt gazete kağıdı gibi ürünlerde bulunabilir. Suni deri ile Termo deri kapak arasında ise sıcak baskı yapılırken kalite farklılığı anlaşılabilir. Sıcak baskıda kalitesiz bir kapak dağılır ve baskı yapılamaz diyebiliriz.
Bedava Bonus
Ajandalarda Model Çeşitliliği Var Mıdır, Nelerdir?

Öncelikle kurumsal renginize uygun renk seçmek isteyeceksiniz tabiî ki. Bu nedenle hemen her promosyon ajanda renkleri bulunur. Model olarak ta elbette kapağı desenli, kalem tutuculu, farklı kesim modelleri bulunur. Özellikle üzeri dünya desenli ajanda modelleri çokça tercih edilir. Başlıca özelliklere değinmek gerekirse ciltli standart ajandalar, spiralli telli modeller ve gizli spiralli modeller bulunur. Ayrıca kılıflı modeller de vardır.

Ajandalarda Özel Yapım Olabilir Mi?

Özel yapım ajandalar elbette üretilebilir. İç sayfa tasarımları ve dış tasarımını kurumsal kimliğinize ve isteklerinize göre tasarlanabilir. Tabi ki özel yapım için üretim yapılabilmesi için adetlerin yüksek olması gerekmektedir. Böylelikle iç sayfalarda istediğiniz notlar, astarımlar ve özellikler kendiniz tarafından belirlenebilir. Sayfa sayısı arttırılabilir, ek sayfalar da eklenebilir. Çizgili, kareli olarak üretilebilir.

Daha Uygun Fiyatlı Tarihsiz Ajanda

Eğer bütçe olarak daha makul bir promosyon ürünü arıyorsanız karşınıza tarihsiz defterler (tarihsiz ajanda) çıcaktır. Ayrıca her daim dağıtmaya uygundur tarihsiz olduğu için. Farklı ebatları ve sayfa sayıları vardır. Model seçenekleri de daha fazladır. Üzerine istediğiniz baskı promosyon defter için yapılabilir. Yine sıcak baskı ve UV baskı tercih edebilirsiniz. Fiyatları hemen hemen yarı yarıyadır.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir