Ana Sayfa karma 14 Eylül 2020

Kombi Hata Uyarıları Nedir? Ne Yapılır?

Kombi Hata Uyarıları Nedir? Ne Yapılır?

Doğalgaz gibi hem çevreci hem de ekonomik bir yakıt sistemi ile tüm mekanlarda ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olan kombilerde kullanılan gelişmiş teknoloji kullanımı güvenli ve dinamik bir hale getiriyor. Yeni nesil teknolojik özelliklere sahip olan kombilerde bulunan özelliklerden birisi de hata uyarılarıdır. Kombilerin daha güvenli kullanımı amacı ile geliştirilmiş olan bu uyarı sistemi sayesinde kullanıcıların kombide meydana gelebilecek her türlü teknik arızadan anında haberdar olabilmesi sağlanabiliyor. Üstelik kombi hata kodu sistemi ile meydana gelen hatanın niteliği konusunda da bilgi sahibi olabilmeleri sağlanıyor. Kullanıcılar, kombide aldıkları hata uyarılarının niteliğine göre pratik müdahalelerde bulunabilir veya doğrudan Kurtköy Demirdöküm Kombi Servisi merkezimizin profesyonel teknik hizmetlerine başvuruda bulunabilir.

Kombi Hata Uyarılarında Yapılması Gerekenler

Kombinizden hata uyarıları alıyorsanız, yapmanız gereken ilk işlem aldığınız hata kodunun ne hatası olduğunu anlamak üzere kullanma kılavuzunda yer alan hata kodu listesinden karşılaştırma yapmaktır. Bu şekilde kombide alınan hata kodunun ne hatası olduğunu anlayabilirsiniz. Bazı hata kodları için bireysel olarak müdahale imkanınız bulunuyor. Özellikle de kullanma kılavuzunda hata kodu için yapılan yönlendirmeleri takip ederek, pratik bir şekilde çözümünü sağlayabilirsiniz. Ancak kombideki hata kodunun su kaçağı, kart arızası, ateşleme problemi gibi çeşitli teknik arızalardan kaynaklı alınması söz konusu ise yapabileceğiniz bir işlem şansı olmadığından Ataşehir Demirdöküm Kombi Servisi merkezimizin profesyonel hizmetlerine başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Uzman kadrosuyla Kozyatağı Baymak Kombi Servisi merkezimiz, kombinizde aldığınız tüm hata uyarıları için çözümler sağlayabilmektedir. 7/24 saat kesintisiz olarak bölge genelinde müdahale için hazır durumda bulunan ekiplerimiz, kısa zaman dilimlerinde adresinize tam donanımlı olarak ulaşabilmektedir. Böylelikle kombinizdeki hata uyarıları için gerekli olan çözüm müdahalelerini yerinde gerçekleştirerek, kombinizin hata uyarısına neden olan sorunlarından kurtulabilmesini sağlamaktayız. Üstelik tüm bu işlemler hızlı ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak yerine getirilmektedir. Gerçekleştirilen tüm müdahalelere istinaden uzman ekiplerimiz tarafından 1 yıllık garanti uygulaması ile son derece ekonomik ve kaliteli standartlarda kombi arıza onarım müdahaleleri gerçekleştirilmektedir. Bu hizmetlerimize ulaşarak, kombi arızalarınızdan kurtulmak için 7/24 kesintisiz olarak iletişim numaralarımız üzerinden teknik destek alabilirsiniz.

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir