Ana Sayfa karma 5 Haziran 2021

Klima Bakım ve Onarımda Doğru Adres

Klima ve benzeri iklimlendirme cihazları, günümüzde her ev ve işyerinde kullanılmaktadır. Özellikle de havanın çok sıcak ya da soğuk olduğu günlerde,

Klima ve benzeri iklimlendirme cihazları, günümüzde her ev ve işyerinde kullanılmaktadır. Özellikle de havanın çok sıcak ya da soğuk olduğu günlerde, klimalara olan ihtiyaç da artıyor. Ancak klimalar, elektronik cihazlar olduğu için yılda 2 kez periyodik bakıma ihtiyaç duyar. Aksi halde bu cihazların verimi düşeceği gibi, ömrü de hayli kısa olacaktır.

Klima servisi anlamında sektörün öncü firmalarından olan Turkuaz Klima Servisi, İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren, öncü bir servistir. Turkuaz klima servisini diğer servislerden ayıran önemli özellikleri ise şöyledir;

  • Sektörel anlamda en hızlı hizmet sağlayan klima servisidir,
  • Günün her saati kesintisiz hizmet anlayışına sahiptir,
  • Her türlü arıza, bakım ve onarımda profesyonel ekipmanlar kullanır,
  • Güven konusunda müşteri memnuniyetini sağlamıştır,

Sizler de klimalarınız için gereken rutin bakımlarını Turkuaz Klima Servisi aracılığı ile yaptırabilir ve her türlü hava koşuluna hazırlıklı olabilirsiniz.

Turkuaz Klima Servisi Hangi Hizmetleri Sağlar

Salon tipi, kaset tipi, duvar tipi, kısacası klima çeşidiniz ne olursa olsun, Turkuaz Klima Servisi, her türlü klima ve iklimlendirme cihazı konusunda uzman olan bir ekibe sahiptir. Klimalarınızdan tam verim alabilmeniz için, nem alma kapasitesi, çıkardığı ses düzeyi, çalışma sıcaklığı kusursuz bir şekilde ayarlanmalıdır. Turkuaz Klima Servisi, sahip olduğu geniş hizmet ağı, profesyonel ekibi ve orijinal yede parça alternatifleri sayesinde, sektörün en kapsamlı klima servisidir.

Her Marka Klima İçin Bakım ve Onarım

Klimanızın markası ne olursa olsun, garanti süreci bitmiş olsa dahi, her zaman ekonomik hizmet alabileceğiniz tek servis Turkuaz Klima Servisidir. Her bütçeye uygun bakım ve onarım fiyatları sayesinde sıkça tercih edilen bu servis, günün her saati hizmeti kapınıza getirmektedir. Üstelik onarım gibi uzun sürebileceğini düşündüğünüz konularda oldukça hızlı davranan servis, aynı gün hizmet sağlama prensibi ile ilerlemektedir.

Dilerseniz firmanın resmi web sitesine numaranızı bırakabilir ve müşteri destek ekibinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 20 yıllık klima servisi deneyimi olan firma, müşteri taleplerine anında geri dönüş sağlayarak, gerekli olan aksiyonu alır ve destek ekibini ilgili adrese yönlendirir.

Kaynak: https://www.servisiz.gen.tr/

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir