Ana Sayfa karma 3 Mart 2020

Kayseri Birr Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Birr Hukuk, Kayseri ve çevre illerde müvekkillerine ilgili davalarında en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktadır. Kayseri Avukat, konusunda uzman avukat olarak bugüne kadar müvekkillerinin davalarını yüksek oranda fayda ile sonuçlandırmıştır. Günümüz şartlarında ve değişen koşullar dikkate alındığında özellikle boşanma davalarında ve ceza davalarında büyük artış görülmektedir. Farklı kültürden toplumların bir arada yaşaması ve ekonomik koşulların zorlaşması nedeniyle bu artışın oluştuğu bilinmektedir. Kayseri avukatlık bürosu olarak özellikle uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, cinsel istismar, kasten adam öldürme, boşanma, boşanma sonrası mal paylaşımı gibi davalarda hizmet vermektedir. Özellikle boşanma davalarında kayseri bayan avukat tercih edilmektedir.

Kayseri Hukuk Bürosu, ceza mahkemelerinde görülen davalarda uzman ekibi ile hizmet vermektedir. Ayrıca boşanma davalarında bugüne kadar tecrübesi ile davalarını olumlu sonuçlandırmaktadır. Boşanma davalarında anlaşmalı boşanma davaları genel olarak bir iki duruşmada sonuca bağlanmaktadır. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar duruşmaya katılmak zorundadırlar. Bu davalarda hür olarak boşanmak istediklerini beyan ederler. Çekişmeli boşanma davalarında ise Kayseri Boşanma Avukatı olarak boşanma süresinde ve sonrasındaki davalarda hizmet vermektedir. Genel olarak iştirak nafakası, tedbir nafakası, velayet, tazminat gibi konuları içermektedir. Bu davalarda detay önemlidir bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Buna ek olarak kayseri icra avukatı olarak müvekkillerimiz icra takip işlemlerinde hizmet vermekteyiz. İlamlı icra takibinde mahkeme ilamı ile icra takibi yapılmaktadır. Bu takip işlemleri icra müdürlükleri ile yapılmaktadır.

Kayseri Ceza Avukatı, ağır ceza mahkemelerinde ve asliye ceza mahkemelerinde görülen davalarda hizmet vermektedir. Bu davalarda süreçler uzundur. Özellikle kayseri ağır ceza avukatı olarak uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, hırsızlık, dolandırıcılık gibi konularda büromuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Ceza davalarında süreçler uzundur ve konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Sanık fazlalığı, mahkemelerin yoğunluğu gibi nedenlerden dolayı süreçler uzun sürmektedir. Bunun yanında miras davalarında kayseri miras avukatı olarak murisin mal varlığının mirasçılara aktarılmasını işlemlerini takip etmekteyiz. Kayseri Barosu bu konular ile ilgili eğitim ve seminerler vasıtasıyla avukatları bilgilendirmektedir. Miras davaları uzun süren davalardır. Terekenin tespiti, mirasçılar arasındaki anlaşmazlıklar gibi nedenler bunların arasındadır.

short haircuts

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir