Ana Sayfa karma 4 Mart 2021

Karbon Peeling İle Hangi Tedaviler Yapılıyor?

Karbon peeling cildi parlatan, leke ve izlerden arındırarak yenileyen bir gençleştirme cilt bakım uygulamasıdır. Lekeli, sivilceli, canlı olmayan yani soluk bir ten aynaya baktığınız zaman moralinizi bozacak ve daha yaşlı gözükmenize sebep olacaktır. İşte tam bu noktada karbon peeling ile daha genç, daha dinç bir görünüme kavuşma şansına sahip olacaksınız! Karbon peeling tedavileri;

  • leke tedavisi,
  • gözenek sıkılaştırma,
  • cilt renk tonunu eşitleme,
  • cilt gençleştirme-yenileme,
  • sivilce ve sivilce izi tedavisi için uygulanır.

Yüzünüzde sizi rahatsız eden ve kurtulmak istediğiniz bu tür problemler için Pervin Dinçer Beauty Consultancy’nin uzman ekibi sizlere en iyi hizmeti vermeye hazır.

 

Karbon Peeling İle Cilt Gençleştirme ve Yenileme

 

Sivilce, cilt lekeleri, gözenek genişlemesi ve birçok kişinin rahatsız olduğu siyah nokta problemleri gibi çeşitli problemlere çözüm yolu olacak olan, karbon peeling tam detaylı bir cilt bakımı uygulamasıdır. Cilt yüzeyindeki sorunları tedavi ederken aynı zamanda da cildin alt tabakasındaki bağ dokuya da etki ederek kolejen üretimini tetikliyor. Bu sayede cildinizin çok daha genç ve canlı gözükmesini sağlıyor. Uyarılar deri altından harekete geçerek hasarlı dokuyu onarmaya yönelik çalışmaya başlıyor ve hasarlı hücreler uyarılarak gençleşiyor. Bu süreç içerisinde cildin elastikiyet kabiliyeti eskiye oranla artmış oluyor ve bu elastikiyet oranının artması cildinizi günden güne gençleştiriyor. Bu yöntemin diğer peeling işlemlerinden farkı kuru ciltlerde dahi güvenle kullanılabiliyor. Asla şiddetli bir deri soyma, sıkma ya da herhangi aşırıya kaçmış bir yöntem kullanmayarak oldukça konforlu bir şekilde peeling işlemi gerçekleştiriliyor.

 

Karbon Peeling İle Leke Giderme Tedavisi

 

Cilt lekeleri ifademizin yaşlı ve yorgun gözükmesine sebep olur. Cilt lekeleri, çeşitli nedenlere bağlı olarak oluşur ve giderilmesi zaman alır. Aynı zamanda cilt lekeleri ile baş etmek oldukça zordur. Çünkü bu lekeler inatçıdır ve kolay yok olmaz. Pervin Dinçer Beauty Consultancy tarafından uygulanan leke tedavisi ilk seanstan itibaren cildinizdeki leke görünümünü azaltıcı niteliktedir. Hatta leke gidermek için en etkili yöntem karbon peeling yöntemidir denebilir. Oluşan lekeler genetik ya da vitamin eksikliğine bağlı olduğundan leke tedavisinin de dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu nedenle leke tedavisi yaptırmadan önce uzman bir ekibe danışmalı ve lekelerinizi gidermek için en etkili olacak karbon peeling yöntemine başvurmalısınız.

 

Karbon Peeling İle Akne İzleri Ve Akne Oluşumu Engelleme Tedavisi

 

Sivilce izleri daha çok kadınların muzdarip olduğu bir sorun gibi gözükse de aslında erkekler bu durumdan daha çok şikayetçidir. Çünkü ergenlik döneminde cildini yeterince iyi temizlenmemiş olan erkeklerin yüzlerinde sivilce izleri kalmış olabilir. Bu nedenle kadınlar gibi erkekler de sivilce izlerinden şikayetçidir. Pervin Dinçer Beauty Consultancy’de uygulanan altın iğne tekniği ile birlikte karbon peeling uygulaması sivilce izlerini gidermek için ve akne oluşumunu engellemek için oldukça etkili bir yöntemdir.

 

Karbon Peeling İle Gözenek Sıkılaştırma

 

Bu uygulamanın öncesinde cilde çok ince bir tabaka halinde karbon solüsyonu sürülür. Bu karbon solüsyonu sayesinde gözenekler genişler ve yapılacak olan lazer atışları çok daha kesin bir şekilde hasarlı noktalara etki eder. Bu sayede genişlemiş olan gözenekler sıkılaşmaya başlar. Bu tedavi yöntemi cildin daha parlak, sıkı ve canlı bir görünüm elde etmesi için uygulanır. Aynı zamanda sıkı hale gelen gözenekler cildi daha iyi korumaya başlar. Cildinizi güvenilir ellere emanet etmek istiyorsanız Pervin Dinçer Beauty Consultancy sizin için en gelişmiş teknikler ile çalışıyor olacak.

 

Karbon Peeling İle Cilt Rengi Tonunu Eşit Hale Getirme

 

Yaş ilerledikçe cildin ihtiyacı olan bazı temel proteinler üretimini yavaşlatır. Bu nedenle cildin renk tonunda dengesizlikler oluşmaya başlar. Karbon peeling işlemi ile cildin renk tonunu eşitlenerek genç bir görünüm elde edersiniz. Pervin Dinçer Beauty Consultancy’e danışarak karbon peeling tedavisinden yararlanabilirsiniz.

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir