Ana Sayfa karma 6 Kasım 2020

Kapadokya’nın Kalbi Kapadokya Hill Hotel & Spa 12+

Kapadokya hem Türkiye’de hem de dünyada dillere destan olan güzelliklere ev sahipliği yapmakla beraber köklü bir tarihe de sahip olan sırlarla dolu bir bölgedir. Kapadokya daha çok doğa harikası olan Peri bacaları ile tanınmaktadır. Doğal güzelliği dışında binlerce yıldır farklı toplumlara da ev sahipliği yapmış olması nedeni ile Peri bacalarının içine yapılmış olan kayadan evler, yeraltı şehirleri, kiliseler ve hatta hastaneler gibi günümüz dünyasına ulaşmış olan tarihi ve sanatsal yapısıyla çok ilgi gören bir bölge olmaktadır. Hâl böyle olunca bölgeyi keşfetme, bilme arzusu nesilden nesle devam etmektedir.  Siz de Kapadokya’ya seyahat edip hem gezmek hem de rahat bir şekilde konaklamak isterseniz en iyi Kapadokya otelleri arasında eşsiz mimariye sahip olan otelimizi tercih edebilirsiniz.

 

Kapadokya otelleri arasında bulunan Osmanlı mimarisinin modernize edilmiş olduğu otel düzeni ile hizmet vermekteyiz. Bu benzersiz yapıda hem rahatça konaklayabilecek ve otelin size sunmuş olduğu kütüphanede dilediğiniz gibi kitap okuyup çalışabilmek, Türk ve Dünya mutfağının güzelliklerini tadabilmek, yüzme havuzunda stresinizi atmak, uzman personel ile oluşturulmuş olan SPA salonundan yararlanmak gibi fırsatlardan yaralanabilirsiniz. Kapadokya en iyi balayı otelleri arasında bulunan otelimizde burnu çiçeğinde bir çift olarak istediğiniz her şeyi size sağlayabileceğimiz güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Diğer Kapadokya otelleri arasında oluşan bir diğer farkımız ise otelimizin kasabanın ilk oteli olarak hizmet vermeye başlayarak ustalaşmış bir çalışma alanı oluşturmuş olmasıdır.

Kapadokya’nın doğal güzelliğinin yanında otelimizin sunmuş olduğu konaklama rahatlığından kaynaklı olarak tekrar tekrar gelmek isteyeceğiniz bu dillere destan bölgede, güler yüzlü ve anlayışlı olan personellerimiz ile aklınızdan asla çıkmayacak olan seyahatinizde sizi karşılamaktan ve rehberlik etmekten memnuniyet duyarız.

 

 

 

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir