Ana Sayfa karma 15 Şubat 2021

Kanvas evcil hayvan tablosu

Evcil hayvanlarınızı duvarlarınızda tablo olarak görmek istiyorsanız Pethelangelo tarafından yapılan farklı ve gülümseten çalışmaları inceleyebilirsiniz. İstediğiniz boyutlarda hazırlanabilen ve sizin evcil dostlarınızın yüzlerine sahip olan muhteşem tasarım tablolar özenli bir şekilde hazırlanmaktadır.

Kanvas evcil hayvan tablosu için öncelikle Pethelangelo sitesinde yer alan kostümlerden seçimler yaparak işe başlayabilirsiniz. Minik dostlarınıza en çok yakışacağını düşündüğünüz özel kostümlerden istediğinizi seçebilirsiniz. Kostüm seçimlerini yaparken sadece dişi ve erkek kategorisine dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Onun dışında sizlerin beğenisine sunulan tüm kostüm örnekleri he evcil hayvan için uyarlanabilmektedir.

Kostüm seçiminizi yaptıktan sonra minik dostunuzun yüzünün net olduğu bir fotoğraf karesini Pethelangelo sitesine eklemeniz gerekecektir. Minik dostunuzun yüzüne ait olan bu kare uzman bir ekip tarafından seçmiş olduğunuz kostüm içine uyarlanmaktadır. Bu konuda çalışan uzman ekip her zaman çok özenli ve titiz bir çalışma gerçekleştirmektedir. Görsel olarak hazırlanan tüm çalışmalar daha sonra istediğiniz ebatlarda kanvas tablolara basılarak sizlere ulaştırılmaktadır.

Kedi ve köpek tablosu

Evlerinizde can dostunuz köpeklerinize ait köpek tablosu olsun istiyorsanız Pethelangelo ürünlerinden seçimler yapabilirsiniz. Köpeğinizin çok özel bir kostümle ölümsüzleşmiş hali tablolarla duvarlarınızı süsleyecektir.

Kedi tablosu için Pethelangelo sitesinde yer alan kostüm seçeneklerine göz atabilirsiniz. Minik dostunuza en çok yakışacağınız düşündüğünüz kostüm ile onu duvarlarınızda ölümsüzleştirebilirsiniz. Bu tablolar hem gülümsetecek hem de ölümsüzleştirecektir.

 

 

 

 

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir