Ana Sayfa karma 30 Kasım 2020

İstanbul’un En İyi Evden Eve Nakliye Fiyatları

Taşınma işlemi gidilecek olan mesafeye ve eşyanın durumuna göre değişir. Yakın mesafelerde ve eşya durumunda eşyaların az olması halinde nakliye firmaları daha alt rakamlar ile taşınma işini gerçekleştirebilir. Müşteriler taşınma öncesinde firmalar ile iletişime geçerek bilgi alabilirler.

Sigorta İşlemleri Fiyata Dahil Midir?

Birçok durumda taşınacak olan kişilerin merak ettiği konu taşınma sırasında yapılacak olan sigortanın ödenecek ücrete dahil mi hariç mi olduğudur. Normal koşullarda sigorta bedeli diye bir bedel bulunmaz. Kişiler anlaştıkları fiyatlar üzerinden sigortalı olarak hizmet alır. Bazı firmalar sigortasız hizmet verdiklerinden dolayı sadece anlaştıkları hizmeti verir.

Sigorta bedeli şehir içi taşımacılıkta zorunlu olan bir konu değildir Firmalar bunu kendi inisiyatifleri kapsamında yaparlar. Sigorta için eşyaların şehir dışı adreslere ulaştırılması gerekir. Yani taşımacılık şehir d ışına yapılırsa sigorta bu durumda zorunlu hale gelir. Şehir dışı nakliye hizmetlerinde müşteriler nakliye hizmetleri ile iletişime geçerek sigorta bedeli hakkında daha net bilgi sahibi olabilirler.

Ambalaj İşlemleri Fiyata Dahil Midir?

Günümüzde birçok firma nakliye işi yapar ve bu iş kapsamında meydana gelen riskler göze alınmaz. Özellikle yoğun olan nakliyeler gün içinde birden fazla adrese nakliye taşımacılığı yaparak birçok müşterisini kabul etmek ister. Bu durum sonucunda da birçok müşterinin eşyası acele iş nedeni ile hasar görür. İşleri hızlandırmak ve bir günde birden fazla nakliye yapabilmek için nakliye firmalarının birçoğunda ambalajlama işi yapılmaz.

Bazı firmalar da bu ek ücret karşılığında gerçekleştirir. İstanbul evden eve nakliyat hizmeti alan müşteriler ambalaj için herhangi bir ek ücret ödemez. Toplam anlaşılan rakam üzerinden hem ambalajlama hem gerekli montaj işlemleri yapılır ve müşterileri gayet memnun koşullarda yeni adreslerine taşınmanın memnuniyetini yaşar.

İstanbul nakliyat firmaları taşımacılık hizmetlerinde özel ambalaj malzemesi kullanır ve bu şekilde bütün eşyaların her tür çarpma ve bükülmeye karı korunması mümkün olur. Özenle gerçekleştirilen ambalajlama işlemi yeni adrese taşınma gerçekleştikten sonra eşyaların üzerinden alınır ve ev sahiplerini yormadan sadece eşyalarını yerleştirmek kalır.  Bu kapsamda güven veren İstanbul nakliye hizmetleri ile aileler diledikleri adreslere yorulmadan ve keyifli bir şekilde taşınabilir.

Nakliye Sigortalarında Hangi Zararlar Karşılanır?

Gerek şehir içi taşımacılık ve gerekse Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde sigorta garantili taşımacılık hizmetleri sunan nakliye firmalarını tercih etmelisiniz. Taşınma işi her daim risk içeren bir durumdur ve taşınma işi başladığı andan son ana kadar birçok durumda tehlike ile karşı karşıya kalınabilir. Nakliye hizmetinde önemli olan müşteri memnuniyetidir ve müşteriyi memnun etmenin yolu da herhangi bir masraf ile karşılaşmadan nakliye hizmetini sonlandırmaktır. Her işte olduğu gibi nakliye ve eşya taşıma işinde de birçok risk faktörü mevcuttur.

Her tür önlemin alınmasına karşın yine de olmadık kazalar nedeni ile eşyalar zarar görebilir. Şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerinde genelde birçok sigorta acentesi herhangi bir şekilde eşyalara değer biçip sigorta yapmaz.

Sigortalar genelde şehir dışına gidecek olan nakliye işlemlerinde yapılır. Bununla birlikte olası araç yangını, araç kazası gibi büyük durumlarda acenteler devreye girer ve masrafın tümünü karşılar ufak tefek kazalarda ve eşyalara hasar gelmesi durumunda ise yıpranan veya bozulan eşyanız değeri üzerinden nakliye firması tarafından sigorta kapsamına alınır ve eşyanızın değeri kadar müşterilere ödeme yapılır. Bu konuda sigorta kapsamına alıp ödeme yapmak y da ödeme yapmamak nakliye firmalarının tercihi olan bir konudur.

İstanbul Ankara evden eve nakliyat seferleri başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına güvenle taşınmak için Nursoy nakliye şirketini tercih edebilirsiniz. Güvenilir nakliye hizmeti almak ve sorunsuz bir şekilde yeni adrese yerleşebilmek için sektörde hizmetleri ile üst sıralarda yer alan İstanbul evden eve nakliye firması ile görüşmek mümkündür. İstanbul evden eve nakliye firmasına https://www.istanbulevnakliye.com adresi üzerinden ulaşılabilir.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir