Ana Sayfa karma 20 Nisan 2020

İşletmeniz İçin Firma Rehberi Kaydı

İnsanlar ihtiyaç duydukları hizmetler için araştırmalarını her zaman internet siteleri üzerinden gerçekleştirmektedir. İhtiyaçlarını karşılayacak olan ve kendilerine en yakındaki işletmeleri internet üzerinden arayan kişiler böylece en kısa sürede ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Binlerce firmanın kaydını tutan ve en güncel bilgileri kullanıcılarına aktaran internet siteleri bulunur. Firma rehberi olarak hizmet veren siteler arasında www.tikla.com.tr kuşkusuz en çok dikkat çeken adrestir.

İşletmenizin internet üzerinden çok sayıda yeni müşteri elde etmesini istiyorsanız bu siteye kaydınızı yaptırabilirsiniz. Site içerisinde işletmeniz hangi sektörde olursa olsun ihtiyaç duyan kişilerin karşısına çıkacaktır. İşletmenize ait tüm bilgileri bu site üzerinden müşterileriniz ile paylaşabilirsiniz. Bulunduğunuz sektöre ait bir arama yapıldığı anda işletmeniz insanların karşısına çıkacak ve buradan tüm bilgileri alınabilecektir.

İşletmenize Ait Gerekli Tüm Bilgilere Ulaşım

İşletmenizin hizmet verdiği sektörde bir arama yapıldığında işletmeniz seçeneklerden bir tanesi olarak kullanıcıların karşısına çıkar. İşletmenizin bilgilerine ulaşmak isteyen kişiler tıklamayı yaptıkları anda işletmenize ait çok sayıda bilgi ekrana gelecektir.

İlk olarak işletmenizin telefon numarası ve açık adresi site kullanıcılarına sunulur. Birçok müşteri için bu bilgiler yeterli olmaktadır. Bu bilgiler alındıktan sonra rahatlıkla işletmenize ulaşım sağlanabilecektir. Birkaç farklı telefon numaranız varsa bu kısımdan direkt olarak kullanıcılara aktarılır. Ayrıca birkaç şubesi olan işletmeler bu şubeleri hakkında tek bir ilan üzerinden de bilgi verebilir.

Site tarafından sunulan ikinci bilgi ise işletmenize ait web sitesidir. Günümüzde kurumsal bir web sitesine sahip olmayan işletme sayısı yok denecek kadar azdır. İnsanlar, firma hakkında bilgiler toplamak, satıştaki ürünlerini görmek ve işleyişi test etmek için internet sitelerine giriş yaparlar. Bu siteler firma rehberinde kendisine yer bulmaktadır. Mevcut linke tıklanarak direkt olarak işletmenizin web sitesine geçiş yapılabilir.

Son olarak firmanızın haritadaki konumu site üzerinden paylaşılmaktadır. Şehirlerimizde adreslerin tamamının insanlar tarafından bilinmesi mümkün olmaz. Bu sebeple de öğrenilen açık adresler navigasyon uygulamalarına yazılır. Ancak bu site sayesinde buna gerek kalmadan herkes haritadaki konumu rahatlıkla görerek hemen işletmenize doğru yola çıkacaktır.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir