Ana Sayfa karma 1 Mart 2021

İş Adamı Mustafa Şener’den Hong Kong Hamlesi

Türkiye’de yatırımcı ve iş adamı olan Egemen Mustafa Şener gerek ülkemizde,  gerekse yurt dışında yaptığı yatırımlarla adından söz ettiriyor. Daha önceki tarihlerde Arjantin ve Brezilya’da demir sanayi ve gemicilik sektöründeki yatırımlarıyla oldukça konuşulan isim, Hong Kong’da da bu sektör üzerine yatırım hamlesi yaptı. Şener bölgedeki iş adamlarıyla görüştüğünü söylerken, pandemi şartlarının yatırımcılara fırsatlar sunduğunu dile getirdi. İşte o haberimiz…

Ülkemizde bulunan yatırımcılardan biri olan Egemen Mustafa Şener Türkiye ve yurt dışında yaptığı yatırımlarla isminden bahsettiriyor. Brezilya ve Arjantin’de gemicilik ve demir sanayi yatırımlarıyla çok sayıda kişi istihdam sağlayan yatırımcı, yeni bir hamleye de imza attı.

Habere göre Egemen Mustafa Şener Hong Kong’un yatırımlar için merkez konumunda olduğunu dile getirdi. Dünyadaki pandemi şartlarının da yatırımcılara fırsatlar sunduğunu anlattı. Hong Kong’da bulunan iş adamlarıyla temaslarından bahseden Şener, söz konusu sektör üzerine yatırım kararından bahsetti.

Yeni Hong Kong Hamlesi

Yatırımların her geçen gün arttığı günümüzde birçok yatırımcı bulunuyor. Bunlardan biri olan Egemen Mustafa Şener, daha önce Arjantin ve Brezilya’da yaptığı yatırımlarla biliniyor. Projelerine ara vermediği anlaşılan iş adamının, bu sefer de Hong Kong’da yatırım kararı aldığı görülmekte.

Buradaki iş adamlarıyla görüşme yapıldığını, ardından da yatırım kararı alındığını söyleyen Egemen Mustafa Şener, yatırımın büyüklüğü konsunda bilgi vermedi.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir