Ana Sayfa karma 20 Ocak 2021

iQos Fiyatları Neden Pahalı?

iqos cihazlarının pahalı olduğunu düşünen birçok insan bulunur. Normal sigaralar ile kıyaslandığında bu ürünün oldukça uygun olduğu bir gerçektir. Nitekim bir kez alınması ve Heets tütünlerinin çok pahalı olmamasından dolayı, bu ürünün pahalı olduğunu söylemek yanlış olacaktır. Bu ürünün fiyatları ve ucuz almak adına yapılan yanlışları sizler için paylaşıyoruz.

iQos Fiyatları 2021

iQos fiyatları 2021 itibariyle minimum 400 TL, maksimum ise 1200 TL’dir. Bu fiyatlar ürünün kalitesine ve işlevine göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda hangi siteden alışveriş yapıldığı da fiyatın değişmesinde etken rol oynayan bir durumdur. Birçok sitenin bu ürünleri olduğundan daha yüksek fiyatlara sattığını söylemek mümkündür. Bu yüzden bu cihazı almak isteyen kullanıcıların öncelikle bir piyasa araştırma yapması kesinlikle tavsiye edilir. Hem bu aşamada ürünün alınacağı sitenin güvenilirliği de test edilmiş olur. Sitelerde ki fiyatların arasında ki farklılıkların tespit edilmesi, ürünün olması gereken fiyattan satın alınmasına olanak sağladığı gibi, maddi anlamda kişilere de fayda sağlayacaktır. Korona döneminde birçok insanın maddi sıkıntılar ile uğraştığı ortadadır ve bu yüzden hangi siteden ne kadar fiyat ile alışveriş yapıldığı bu aşamada önemlidir.
Kişilerin en ucuz şekilde bu ürünü almak adına dolandırı siteler ile karşılaşma ihtimali de bulunur. Ürünün fiyatını ucuz göstererek kendilerine kurban arayan bu sitelere de kişilerin dikkat etmesi gerekir.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir