Ana Sayfa karma 24 Nisan 2020

Instagram’dan Hediye Kazanmanın En İyi Yolu Noel Emmi®

Son zamanların benzersiz fenomenlerinden Noel Emmi®, Instagram üzerinden dağıttığı hediyeler ile binlerce takipçisini mutlu ediyor. Resmi Instagram hesabı @noemmi1 olan Türk işi Noel Baba Noel Emmi®, kurumsal markalar ile yaptığı anlaşmalar sayesinde 2021 senesinde her 10 dakikada 1 hediye dağıtacağa benziyor. Bu da bir ay için en az 4500 hediye anlamına geliyor.

Noel Emmi® Kimdir?
Noel Emmi®, Instagram’da dağıttığı hediyeler nedeni ile Türk işi Noel Baba olarak biliniyor. Dağıtılan hediyeler arasında yüzlerce seçenek bulunuyor. Böylece kullanıcılar çocuk ürünlerinden kozmetiğe, giyimden teknolojiye dilediği çekilişlere katılarak tamamen ücretsiz gönderilen ürünlerden yararlanıyor.
Noel Emmi® Çekilişlerine Nasıl Katılabilirim?
Firmalar, Türkiye’nin en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’daki takipçi ve beğenilerini arttırmak için Noel Emmi®’ye ürünler yolluyor. Noel Emmi® de bunları ‘’yeğenim’’ dediği takipçilerine dağıtıyor. Bu arada bütün samimiyeti ile Noel Emmi®, sponsorlarına da ‘’sponsor yeğenlerim’’ diye sesleniyor. Kullanıcılar, gönderide yazan takip, beğeni ya da yorum şartlarını yerine getirerek otomatik olarak çekilişe katılıyorlar. Ne kadar çok yorum o kadar katılım ve hediyeyi almaya yaklaşan bir adım anlamına geliyor.

Noel Emmi® Çekilişleri Nasıl Yapıyor?
Noel Emmi®, çekilişleri kendi internet sitesindeki çekiliş aracı üzerinden gerçekleştiriyor. Türk işi Noel Baba’nın çekiliş aracı Türkiye’nin en ünlü ve saygın web yazılım firmalarından biri olan YKB WEB tarafından gelişmiş teknolojiye uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tamamen tarafsız olan çekiliş aracı, Noel Emmi®’nin yeğenleri arasından kazananı belirler. Noel Emmi® de çekilişin talihlisine ürünleri hiçbir ücret olmaksızın gönderir.

Firmaların Kazancı Ne?
Firmalar, Türkiye’nin popüler sosyal medya platformu Instagram’da tanıtım yapma fırsatına sahip olurlar. Üstelik Instagram, diğer reklam araçlarından çok daha ucuz ve çok daha pratiktir. Bu sayede kar elde eden firmalar, ürünleri ücretsiz olarak Noel Emmi®’ye yollarlar. Noel Emmi® de ürünleri yeğenleri arasında paylaştırarak onları mutlu eder. Türk işi Noel Baba, bu cömertliği ile uzun yıllar daha konuşulacağa benziyor. Kazanmak için siz de Noel Emmi®’yi takipte kalın.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir