Ana Sayfa karma 2 Şubat 2020

Instagram takipçi satın al hilesi nedir?

Instagram görsel yayınlanmak için doğru saat ne zamandır? Birçok çalışma, fotoğraf yayınlamak için en iyi zamanın 14:00 ile 17:00 arasında olduğunu göstermiştir. Aslında her Instagram profili için mükemmel bir zaman yoktur. En iyi zaman, aslında, kullandığınız stratejinin türüne göre seçmeniz gerekecektir.

En iyi zamanınızın ne olduğunu öğrenmek için testler yapın ve profilinizde en çok etkileşim sayılarını hangi gün ve saatlerde aldığınızı kontrol edin (yeni takipçiler, beğeniler ve yorumlar).

Bu şekilde, yeni içerik yayınlamanın en iyi zamanının ne zaman olduğunu daima bileceksiniz. Bu strateji ile, Instagram takipçi satın al  ve artan takipçiniz sadece elinizde tutmayacak artırabileceksiniz.

Size takipçi sayısının artırmak için Instagram takipçi satın al  dışında bir taktik daha vereceğiz.  1000’den fazla fotoğraf üzerinde yapılan araştırmalar, kişinin yaşam tarzına (kendileri, otomobiller, evler, lüks) ve yaşamına ilişkin görüntülerin en çok yorum ve beğeniyi sağlayanlar olduğunu göstermiştir.

Bu nedenle, yalnızca manzaralar, kedi yavruları, küçük hayvanlar ve komik görüntülerle ilgili olarak web’den çekilen fotoğrafları yayınlamamanızı tavsiye ederiz.

Gazetenizin, seyahatlerinizin, işinizin perde arkasındaki fotoğraflarını tercih edersiniz.Bu şekilde, sizi uzak ve ulaşılamaz bir karakter olarak görmeyecek, aksine deneyimleri ve duyguları paylaşacak bir arkadaş olarak görecek olan kitlenizle empati kurabileceksiniz.

Her zaman aldığınız yorumlara da yanıt vermeyi unutmayın, izleyicilerinizi önemseyen gerçek bir kişi olduğunuzu göstermek önemlidir.

Bu, takipçilerinizi yakın tutmanıza ve onlarla karşılıklı suç ortaklığı arasında duygusal bir ilişki oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Instagram takipçi satın al  sonra profilini geliştirecek öğütlere kulak ver. Kısa sürede müşteri portföyün artacaktır. 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir